Mowa ciała w miłości - od dziś w księgarniach

Autor: kwojcik
News - Mowa ciała w miłości - od dziś w księgarniach

W dzisiejszych czasach miłość może się rozwijać w okolicznościach  absolutnie niedostępnych dla naszych przodków. A mimo tego świat jest pełen singli. Sięgnijcie po "Mowę ciała w miłości" która już w najbliższy  wtorek (31.01) trafi do księgarń. Nowy poradnik Allana i Barbary Peasów  odpowie na dręczące Was pytania dotyczące płci przeciwnej i na zawsze zmieni Wasze zachowania.
Każdy z nas zna osoby, które na przyjęciu natychmiast rozpoznają singli i zawierają z nimi znajomość. Zazwyczaj rzadko są odrzucane przez płeć przeciwną, nie prowadzą żenujących pogawędek ani nie wyczekują, aż zadzwoni telefon. Na czym polega ich sekret? Rozumieją język ciała i jego znaczenie w życiu miłosnym. To podstawowy element flirtu, gdyż ujawnia, w jakim stopniu jesteśmy dostępni, chętni, atrakcyjni, seksowni czy… zdesperowani. To także fundamentalna część budowania i utrzymywania związku, ponieważ pozwala rozwijać wrażliwość, dzięki której potrafimy dać zadowolenie partnerowi. Mowy ciała można się nauczyć, a pomoże ci w tym ta książka. Dowiesz się z niej m.in.


- jak za pomocą gestów zachęcić przedstawiciela płci przeciwnej do zawarcia z tobą znajomości;

- jakie niewerbalne sygnały świadczą o tym, że wzbudziłeś zainteresowanie, a jakie mówią, że powinieneś się wycofać;

- jak flirtować dzięki zniewalającym zalotnym gestom;

- jak sygnalizować otwartość na drugą osobę i poprzez właściwą mowę ciała budować porozumienie w związku.

 

Od pierwszego wrażenia do stałego związku – Mowa ciała w miłości pomoże ci zgłębić tajniki języka ciała, tak byś przyciągnął swoją drugą połówkę.

 

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, a ich książki Mowa ciała (REBIS 2010) i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą (REBIS 2003), a także inne, rozeszły się w wielomilionowych nakładach.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy