Od islamu do... chrześcijaństwa

Autor: slk
News - Od islamu do... chrześcijaństwa

NIEOCZEKIWANA PODRÓŻ od ISLAMU do CHRZEŚCIJAŃSTWA. W książce Szukając Allaha, znalazłem Jezusa Nabeel Qureshi opisuje dramatyczną podróż od islamu do chrześcijaństwa, wypełnioną przyjaźnią, dociekaniem i ponadnaturalnymi snami po drodze. 

 

Przyglądając się subtelnie życiu kochającej się muzułmańskiej rodziny, Qureshi dzieli się tym, jak rozwinął swoją pasję dla islamu zanim odkrył, niemal wbrew swojej woli, dowód na to, że Jezus powstał z martwych i oświadczył, że jest Bogiem. Niezdolny zaprzeczyć tym argumentom, nie czekając z zaparciem się własnej rodziny, Qureshi zmagał się z wewnętrznym zamieszaniem, które rzuca wyzwanie chrześcijanom, muzułmanom i wszystkim tym, którzy interesują się największymi religiami świata. 

 

Ujmująca i dająca do myślenia pozycja Szukając Allaha, znalazłem Jezusa opowiada mocną historię zatargu pomiędzy islamem a chrześcijaństwem, który odbył się w sercu jednego człowieka - i pokoju, który ostatecznie znalazł w Jezusie. Warto ją poznać. Warto sięgnąć po książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Szaron. Dziś publikujemy jej premierowe fragmenty: 

 

 

 


.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy