Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Autor: slk
News - Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki!

Od czwartku do niedzieli, w dniach 14-17 maja 2015 trwać będą Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym. W tych dniach będziemy na Was czekali na stoisku 47/BC (wejście od ul. Wybrzeże Szczecińskie). Tradycyjnie znajdziecie na nim nasze zakładki, będziecie także mogli wziąć udział w specjalnych targowych konkursach. Oto, jakie atrakcje przygotowaliśmy: 

 

 

Konkursy dla zwiedzających - manewry targowe

 

- Warto zwiedzanie targów rozpocząć od stoiska wortalu Granice.pl (47/BC), wchodząc od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie. Następnie trzeba na naszym stoisku odebrać formularz konkursowy, po czym - zwiedzając targi - poszukać odpowiedzi na zawarte w nim pytania. Po zebraniu odpowiedzi trzeba wrócić do stoiska 47/BC. Codziennie czytelnicy, którzy to uczynią, będą mogli liczyć na wygranie nawet kilkunastu nagród książkowych - mówi Sławomir Krempa, redaktor naczelny serwisu Granice.pl. W czwartek, 14 maja 2015, manewry targowe trwać będą do godziny 16:00, w piątek i sobotę - do 15:00, a w niedzielę tylko do 13:00

 

 

Zrób sobie zdjęcie i... wygraj książki!

 

Książki można wygrać również w inny sposób. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy stoisku serwisu Granice.pl - na tle naszego roll-upa lub naklejek na ladzie. Wyślijcie je nam mailem na adres pr@wwpol.com z kilkoma słowami na temat tego, dlaczego polecacie innym nasz serwis. Zdjęcia te opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, a najciekawsze propozycje nagrodzimy.  

 

 

Wybieramy najbardziej wyczekiwaną premierę targów

 

Warszawskie Targi Książki oraz Serwis Granice.pl zapraszają wszystkich uczestniczących w Warszawskich Targach Książki do wzięcia udziału w plebiscycie „Warszawska Premiera Targowa”. 

 

„Warszawska Premiera Targowa” to plebiscyt, w którym wyłoniona zostanie książka, która cieszyć się będzie największą popularnością wśród odwiedzających targi, która wzbudzi największe zainteresowanie, na której ukazanie się czekać będzie najwięcej osób. Głosowanie trwać będzie na stronie www.premiera.granice.pl

 

Odwiedzający targi, w dniach 14-17 maja (17 maja 2015 do godziny 11:50) będą mieli możliwość oddania głosu na wybraną przez siebie książkę. Głosy oddawać będzie można za pośrednictwem strony internetowej. 17 maja zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, a książce, która zdobędzie najwięcej głosów, przyznany zostanie tytuł „Warszawskiej Premiery Targowej”. 

 

Od 14 maja zapraszamy do głosowania na stronie www.premiera.granice.pl Wśród osób głosujących i zachęcających do głosowania innych rozdysponujemy zestawy nagród książkowych. 

 

 

Wyróżnimy najlepsze książki 

 

Wręczenie pamiątkowych dyplomów dla wydawców, którzy zwyciężyli w plebiscycie "Historia Zebrana 2014" oraz "Najlepsza książka na wiosnę 2015" wraz z prezentacją nagrodzonych tytułów odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki, w czwartek 17 maja 2015 w sali Londyn C, w godz. 14.00-15.30. Bardzo serdecznie na nie zapraszamy. Będzie to okazja do spotkania w gronie miłośników książki. 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje