Pierdomenico Baccalario w Polsce!

Autor: kwojcik
News - Pierdomenico Baccalario w Polsce!

Wielka gratka dla fanów serii "Ulysses Moore", "Century" i "Will Moogley. Agencja duchów" - do Polski przyjeżdża włoski autor bestsellerowych powieści dla młodzieży - Pierdomenico Baccalario! Z czytelnikami spotka się dwa razy: 4 listopada o godz. 18 w salonie Empik Junior w Warszawie (ul. Marszłakowska 116/122) oraz 5 listopada o godz. 14 na stoisku A 43 FK Olesiejuk podczas Targów Książki w Krakowie.

To niezwykle rzadka przyjemność - Pierdomenico spotkać będzie można w Polsce dopiero drugi raz. Serdecznie zapraszamy! Na wszystkich fanów czekać będzie drobny upominek związany z twórczością włoskiego pisarza.


Przyjazd Pierdomenico zbiega się w czasie z premierą jego nowej książki "Cyboria. Przebudzenie Galena".

Otto Błyskawica Perotti ma 13 lat, czerwony rower, kocha liczby i zagadki. Na łożu śmierci dziadek zostawia mu dziwna szkatułkę pokrytą liczbami i bilecik, na którym napisano "Idź ty!". Ale dokąd? Gdzieś daleko, w nieznanej części świata, doskonałe miasto Cyboria od ponad 90 lat czeka na nowych mieszkańców. Jednak droga, która do niego prowadzi, nie jest dostępna dla wszystkich. Roboty i ryzykowne przedsięwzięcia, nieskończone zapasy energii i zdrady to elementy nowej wielkiej przygody, którą przedstawił w swej książce Pierdomenico Baccalario.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy