Po targach - Warszawski Kiermasz Książki i Prasy

Autor: slk
News - Po targach - Warszawski Kiermasz Książki i Prasy

W dniach 29-30 maja w Warszawie, na Rynku na Mariensztacie odbędzie się Warszawski Kiermasz Książki i Prasy. Organizatorem i sponsorem imprezy jest Urząd Miasta st. Warszawy, a organizatorem wykonawczym Murator Expo. Program Artystyczny zapewnia Stołeczna Estrada. Patronat nad przedsięwzięciem objęło Polskie Towarzystwo Wydawców Książek i Izba wydawców Prasy.

Do dyspozycji wystawców oddanych zostanie 67 namiotów, każdy o powierzchni 9 mkw., wyposażonych w: ladę, regał z półkami, krzesła, stół, wykładzinę, punkty świetlne, gniazdka elektryczne oraz tabliczkę informacyjną z nazwą wystawcy. Namioty ustawione zostaną na specjalnie wygrodzonym placu na Rynku na Mariensztacie. Teren kiermaszu ma zostać otoczony barierkami i pozostawać pod całodobową ochroną. 

„W wiosennej atmosferze wszyscy, którzy wybiorą się na Kiermasz będą mogli zagłębić się lekturze, odpocząć w specjalnie zaaranżowanej kaw3iarence i posłuchać muzyki podczas organizowanych na scenie mini-koncertów. Ponadto planowane są spotkania z autorami i promocje nowości wydawniczych” – czytamy w komunikacie organizatora imprezy.

Ponieważ fundatorem jest Urząd Miasta st. Warszawy, uczestnictwo w Kiermaszu jest dla wydawców bezpłatne. Pierwszeństwo w udziale przysługuje uczestnikom Warszawskich Targów Książki (13-16 maja, PKiN). 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy