Premiera nowej książki J. L. Wiśniewskiego

Autor: slk
News - Premiera nowej książki J. L. Wiśniewskiego

Niektórych tęsknot nie da się ukoić. O pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Niektóre przeżycia zostawiają w nas ślady na zawsze. Już 3 lipca będzie miała miejsce premiera nowego zbioru felietonów Janusza L. Wiśniewskiego Ślady

 

Janusz Leon Wiśniewski obdarowuje nas kolejną porcją opowieści o losach przypadkowo —albo i nie przypadkowo — poznanych ludzi. Zwykłych i zarazem wyjątkowych. Zamieszkujących wielkie metropolie i mniejsze, niemieckie miasteczka. Wbrew pozorom, postaci te łączy bardzo wiele: pragnienie miłości i kontaktu z drugim człowiekiem. Janusz L. Wiśniewski opowiada niezwykłe historie ludzi, którzy mimo bolesnych doświadczeń nie tracą nadziei na udane życie. Autor, mistrzowsko łączący w swoich opowieściach emocje, erotykę i naukę, po raz kolejny daje się poznać jako niezrównany znawca ludzkich dusz: męskich i żeńskich.   

 

Zapraszamy do przeczytania zbioru Janusza L. Wiśniewskiego. Zapraszamy do przeczytania redakcyjnej recenzji książki. Zapraszamy - wreszcie - na spotkanie z Januszem L. Wiśniewskim, które odbędzie się 11 lipca (piątek) o godz. 18:00 w Empiku Junior w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dobry pies
Rafał Witek
Okładka książki - Dobry pies
Na gigancie
Peter May
Okładka książki - Na gigancie
Skrzywiona litera
Tom Franklin
Okładka książki - Skrzywiona litera
Pokaż wszystkie recenzje