Twórz wirtualne biblioteczki w naszym serwisie i zdobywaj realne książki!

Autor: slk
News - Twórz wirtualne biblioteczki w naszym serwisie i zdobywaj realne książki! Możliwość tworzenia własnych wirtualnych biblioteczek przez użytkowników wortalu istnieje już od dwóch lat. Ale dopiero od niedawna trwają konkursy dla wszystkich korzystających z biblioteczek, dzięki dodawaniu książek do biblioteczki można też zdobywać punkty, które wymienić można na nagrody! Warto przetestować tę funkcję - tym bardziej, że pod koniec ubiegłego tygodnia wprowadziliśmy sporo nowych opcji. Przy każdej nowości wydawniczej lub książce opisanej w naszej witrynie (a jest ich prawie 80 tysięcy, każdego dnia też dodawane są nowe) znajdziecie przycisk "Do biblioteczki". Po kliknięciu go, możecie wybrać, czy dana książka ma zostać oznaczona jako nowość, którą dopiero chcecie przeczytać, którą macie, czytacie lub jako książką którą już przeczytaliście. Przejdziecie wówczas do formularza dodawania opinii. Możecie wówczas wpisać ocenę książki, poprawić status, oznaczyć, czy Wasza opinia ma być widoczna dla wszystkich oraz zamieścić krótką opinię o książce. Oczywiście, jeśli wybraliście opcję "Chcę przeczytać", "Mam" lub "Czytam", nie musicie wcale dodawać oceny czy opinii o książce - wówczas nie musicie nic wpisywać, wystarczy, że klikniecie przycisk "Dodaj pozycję do biblioteczki". 

Jeśli po zalogowaniu się klikniecie na opcję "Moje książki" w sekcji "Biblioteczka", będziecie dodatkowo mieli możliwość edycji statusu i danych o konkretnej książce w Waszej biblioteczce. Czyli jeśli wcześniej oznaczyliście, że chcecie przeczytać lub właśnie czytacie daną książkę, to po pewnym czasie możecie zmienić jej status na "Przeczytaną".


Konkursy dla korzystających z biblioteczek

Wszystkich, którzy aktywnie korzystają z biblioteczek, nagradzamy punktami Ale dla wielu z Was mamy też dodatkową propozycję. Jeśli dodacie do biblioteczki którąś z książek, którym poświęcone są nasze tegotygodniowe konkursy - na przykład oznaczając je jako nowości, które chcecie przeczytać - weźmiecie udział w losowaniu nagród książkowych. Nagrodę stanowić będzie... książka, którą chcecie przeczytać! W tym tygodniu więc wygrać możecie:
Zapraszamy serdecznie do korzystania z nowych funkcji dostępnych w serwisie, a wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze konta, zachęcamy do zarejestrowania się. 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje