Wortal Granice.pl na Warszawskich Targach Książki - konkursy, pisarze, relacja na żywo

Autor: slk
News - Wortal Granice.pl na Warszawskich Targach Książki - konkursy, pisarze, relacja na żywo

Podczas Warszawskich Targów Książki redakcja wortalu literackiego Granice.pl przygotowała dla miłośników literatury wiele atrakcji specjalnych. Jest wśród nich prowadzona już po raz trzeci relacja na żywo na Twitterze oraz specjalny konkurs „Manewry targowe”.

 

Warszawskie Targi Książki na żywo!

Nie możecie odwiedzić Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a mimo tego chcecie uczestniczyć w III Warszawskich Targach Książki? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić serwis mikroblogowy Twitter.com i wyszukać hashtag #3wtk Oznaczane nim będą wszystkie wpisy oraz zdjęcia dotyczące targów. W relację na żywo włączyć się może każdy, kto odwiedzi Warszawskie Targi Książki. Każdy może, korzystając z tego tagu, oznaczyć swoje wpisy dotyczące targów, można oznaczać nim publikowane na Twitterze statusy, zdjęcia, czy linki do relacji w serwisach czy na blogach. Najciekawsze wpisy zostaną po targach wybrane i nagrodzone przez redakcję wortalu literackiego Granice.pl By śledzić relację, można również odwiedzić stronę: https://twitter.com/#!/search/%233wtk    

 

Wygraj nowości wydawnicze na Warszawskich Targach Książki!

Zwiedzanie Warszawskich Targów Książki w Pałacu Kultury i Nauki warto rozpocząć od odwiedzenia stoiska wortalu literackiego Granice.pl (C397). Na stoisku tym można będzie pobrać specjalny formularz, z którym warto zwiedzać Warszawskie Targi Książki. Formularz zawierał będzie pytania konkursowe. Odpowiedzi znaleźć będzie można na wskazanych w formularzu stoiskach zaprzyjaźnionych z redakcją serwisu wystawców. Po uzupełnieniu formularza należy wrócić na stoisko wortalu i oddać go obsłudze. Każdego dnia będzie miało miejsce losowanie sporych zestawów nagród książkowych. Osoby, które nie będą mogły wziąć w nim udziału, a zostaną wylosowane, otrzymają nagrody drogą pocztową.  

 

Autorzy na targach

Na stoisku wortalu literackiego Granice.pl pojawią się również znani i lubiani autorzy! W sobotę, 12 maja, na swoich fanów czekać będą Romuald Pawlak (godz. 12:00-13:00) i Anna Łacina (13:00-14:30). Niedziela będzie okazją do spotkania z Jolantą Kwiatkowską (11:00-13:00) oraz Małgorzatą Gutowską-Adamczyk (13:15-14:30). Na stoisku pojawią się również Zbigniew Białas, Józef Hen, Joanna M. Chmielewska oraz Katarzyna Enerlich. Szczegółowe informacje o terminie spotkań z tymi pisarzami – wkrótce.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy