Quantcast

Dom Blanki Lipińskiej spalony! Autorka zdruzgotana

Data: 2022-12-22 19:02:44 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu Blanka Lipińska informowała swoich fanów o swoim nowym, wymarzonym domu. W mediach społecznościowych autorki mogliśmy obserwować jej zmagania z remontem oraz meblowaniem i dekorowaniem wnętrz. Niestety kilka dni temu domek strawił pożar, o czym pisarka poinformowała fanów na swoim Instagramie. 

Obrazek w treści 

Blanka Lipińska to popularna autorka książek erotycznych: 365 dniTen dzień oraz Kolejnych 365 dniNiedawno twórczyni historii o Laurze i Massimo ogłosiła, że pracuje nad czwartą częścią cyklu, jednocześnie — poświęcając sporo czasu na prace nad nowym domem. Teraz okazuje się, że wymarzony dom Lipińskiej spłonął.

Spłonął wymarzony dom Blanki Lipińskiej

Jakiś czas temu Blanka Lipińska chwaliła się swoim nowym domkiem na wsi. Miał on być jej ucieczką od miasta i codziennych zmartwień. Dziś autorka bestsellerów dodała smutne instastory, w którym opowiada o tym, co się z nią działo i czemu zniknęła na kilka dni z mediów społecznościowych. Nagranie rozpoczęła od takich słów: 

Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani – żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, natomiast, niestety, nie mam się dobrze. Przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego się tak bardzo cieszyłam.

Autorka podkreśliła, że ten przedświąteczny czas jest dla niej wyjątkowo trudny, nie zdradzając jednak przyczyn pożaru. Jednocześnie Blanka Lipińska dodała, że w przyszłości planuje odbudować to, co strawił pożar. 

Teraz jest czas, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. 

Kobieta podziękowała też swoim fanom za ogrom wsparcia i złożyła im życzenia świąteczne. Najnowszy kafelek instagramowej relacji może niektórych zaskoczyć! Lipińska nie próżnuje i rozpoczyna poszukiwania firmy odpowiedzialnej za domy modułowe.

Blanka Lipińska cały czas na językach

365 dni to książka, która przed kilkoma laty stała się prawdziwym bestsellerem w Polsce, a następnie — powieść trafiła na księgarskie półki na całym świecie. Popularność ekranizacji 365 dni przeszła najśmielsze oczekiwana autorki: produkcja najpierw trafiła do kin, gdzie okazała się niezwykle popularna, a następnie pojawiła się w ofercie Netflixa, co stało się prawdziwą trampoliną dla popularności twórczości Lipińskiej poza Polską

Aktualnie na serwisie streamingowym możemy oglądać trzy części serii filmowej: 365 dni, 365 dni: Ten dzień, Kolejne 365 dni. Zakończenie najnowszego z filmów budzi sporo pytań, a  fani w komentarzach w mediach społecznościowych często domagają się czwartej części.

Choć fala krytyki twórczości Blanki Lipińskiej była szczególnie zauważalna zwłaszcza przy okazji premiery książek, to fabuła 365 dni wciąż często bywa komentowana — zarówno przez profesjonalnych krytyków, jak innych pisarzy.  Niedawno na temat twórczości Lipińskiej wypowiedziała się Katarzyna Grochola, autorka Nigdy w życiu!. Dodatkowo film 365 dni: Ten dzień został uznany za najgorszą produkcją według Metacritic. Mimo tego jednak twórczość pisarki nadal jest szalenie popularna, a jej książki są chętnie czytane.

Książkę 365 dni Blanki Lipińskiej znajdziecie w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: blanka lipińska,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska11
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje