Ile sezonów będą mieli „Bridgertonowie”?

Data: 2023-10-28 14:55:28 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Właśnie dowiedzieliśmy się, że ambitne plany twórców Bridgertonów mogą zostać pokrzyżowane. Czy osiem sezonów dalej wchodzi w grę? 

Bohaterowie serialu Bridgertonowie fot. materiały prasowe Netflix 

Bridgertonowie to kostiumowy serial Netflixa, którego bazą do stworzenia był cykl romansów autorstwa Julii QuinnJuż pierwszy sezon opowiadający o Daphne Bridgerton zyskał ogromną popularność. W drugiej serii śledziliśmy losy Anthony'ego. Trzeci sezon ma nam natomiast przybliżyć historię Collina oraz Penelope

Bridgertonowie – ile sezonów powstanie?

Jakiś czas temu jeden z showrunnerów, czyli Chris Van Dusen stwierdził, że twórcy mają plany na osiem sezonów. Chociaż nie pracuje on już przy produkcji, to jednak fani cały czas liczą, że jego słowa okażą się prawdą. W sieci jednak nie brakuje wątpliwości z tym związanych. 

Serwis Screen Rant zauważa, że plan na osiem sezonów Bridgertonów będzie niezwykle trudny do spełnienia. Wszystko przez naprawdę długie przerwy między poszczególnymi seriami. Przy obecnym tempie prac, ósma transza miałaby szansę ukazać się mniej więcej w 2034 roku. Jest to szczególnie problematyczne dla aktorów, którzy chcą angażować się także w inne projekty. Niektórzy z nich już zdążyli pożegnać się z produkcją Netliksa.  

Bridgertonowie 3 sezonkiedy premiera?

Chociaż minął już prawie rok od premiery 2 sezonu, to nadal nie dowiedzieliśmy się kiedy produkcja trafi na platformę streamingową. W sieci pojawiły się już jednak zdjęcia promocyjne, które naprawdę zachwyciły fanów. Jak wiadomo, ta seria skupi się na czwartej książce z cyklu zatytułowanej Miłosne tajemnice i przedstawi historię Collina i Penelope. 

Autorka książkowego pierwowzoru jakiś czas temu podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat produkcji oraz postaci Penelope, którą darzy największą sympatią. Ten sezon będzie również wierny powieści, na bazie której został stworzony, co potwierdziła w jednym z wywiadów Nicola Coughlan

Bridgertonowie – kolejna popularna produkcja na podstawie literackiej serii

Bridgertonowie to produkcja, której serialowe uniwersum cały czas się poszerza. Jakiś czas temu swoją premierę miał spin-off zatytułowany Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów. Skupił się on na losach młodej królowej. Fani szybko zżyli się z postaciami i zaczęli się zastanawiać czy powstanie kolejny sezon. Bardziej prawdopodobne wydaje się powstanie spin-offu opowiadającego o innej postaci.

Jeśli jednak chodzi o główny serial, to twórcy decydowali się zmienić kolejność tomów i najpierw zekranizować czwartą część. Trzeci tom zatytułowany Propozycję dżentelmena opowiada o Benedictie. Aktualnie jednak nie wiadomo, czy jego historia zostanie przedstawiona w 4 sezonie, czy może ponownie zostanie zamieniona, by przedstawić losy innej osoby z rodzeństwa Bridgertonów. 

Miłosne tajemnice - książka

Książkę, na bazie której został stworzony 3 sezon, można kupić w księgarniach internetowych:

 

źródło: screenrant.com
Tagi: bridgertonowie, ekranizacje książek,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
QUINN JULIA3
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Penelope Featherington od zawsze kocha się w przyjacielu swego brata. Lecz czy szara myszka może zwrócić na siebie uwagę rozchwytywanego kawalera? Obserwuje...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje