Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze w marcu – „Ekstradycja”, czyli Chyłka 11!

Data: 2020-03-11 12:02:33 Autor: Sławomir Krempa
udostępnij Tweet

Już 25 marca do księgarń pojawi się nowa książka Remigiusza Mroza - Ekstradycja. To kontynuacja popularnej historii o Joannie Chyłce.

Obrazek w treści

W sieci pojawiły się najnowsze informacje dotyczące kolejnych książek autorstwa Remigiusza Mroza, popularnego pisarza kryminałów i thrillerów pochodzącego z Opola. Autor popularnej serii o Joannie Chyłce wydaje kolejny tom przygód prawniczki – tym razem książka nosi tytuł Ekstradycja.

Czytaj także: 11 tom serii Chyłka Remigiusz Mróz 

Ekstradycja jest 11. tomem z serii o Joannie Chyłce, niepokornej warszawskiej adwokat ucieka się do niesztampowych środków, by rozwiązać sprawy swoich klientów.

Ekstradycja Remigiusz Mróz – opis

Co nowego wydarzy się w świecie Chyłki i Zordona?

Jakiś czas temu Joanna Chyłka uciekła z kraju z uwagi na oskarżenie o zabójstwo. Mimo Europejskiego Nakazu Aresztowania, nikt nie potrafi natrafić na jej ślad. Nie wysłała też żadnej wiadomości do swoich przyjaciół. Kordian Oryński obawia się, że może nigdy już nie usłyszeć o swojej mentorce

Wszystko zmienia się, gdy zaczyna prowadzić sprawę Ukraińca, który wybudził się po długim czasie ze śpiączki. Miał wcześniej zamordować trzy osoby w jednej z warszawskich restauracji. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił. Brak narzędzia zbrodni czy świadków. Witalij Demczenko cierpi na amnezję, nie wie, co właściwie się wydarzyło. Wie tylko, że musi przekazać Zordonowi informacje o Chyłce.

Ekstradycja Remigiusz Mróz – kiedy premiera?

Premierę najnowszej książki Remigiusza Mroza zaplanowano już na końcówkę marca bieżącego roku. Książka pt. Ekstradycja ukaże się w księgarniach dokładnie 25 marca 2020.

Ekstradycja to 11 tom z serii o Chyłce. Poprzednie to: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp i Umorzenie, a także Wyrok.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie recenzja serialu

W 2018 roku na platformie Player.pl należącej do grupy TVN prmeierę się serial pt. Chyłka: Zaginięcie. Serial przedstawiał początki poznania Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego oraz sprawę zaginięcie dziewczynki w domku na Mazurach. Jesienią mogliśmy obejrzeć drugi sezon serialu opowiadający o Piotrze Langerze, którego poznaliśmy w Kasacji.

Ekstradycja Remigiusz Mróz – gdzie kupić?

Ekstradycję kupić możecie w przedsprzedaży w Empiku.

Dodatkowo wkrótce pojawi się w innych księgarniach, ceny sprawdzicie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ekstradycja
Remigiusz Mróz4
Okładka książki - Ekstradycja

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Wszelki ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania,...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy