Trzeci sezon netfliksowego serialu "Wiedźmin" oficjalnie potwierdzony

Data: 2021-09-28 10:30:02 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Widzowie z całego świata z utęsknieniem wyczekują kolejnego sezonu serialu Wiedźmin. Teraz ich nadzieje zostały oficjalnie potwierdzone, a showrunnerka produkcji Lauren Schmidt Hissrich poinformowała, że Netflix zamówił trzeci sezon serialu!

Obrazek w treści Trzeci sezon netfliksowego serialu "Wiedźmin" oficjalnie potwierdzony [jpg]

Pierwsze informacje na temat kontynuacji serialu Wiedźmin, który powstał na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego, pojawiły się w lipcu tego roku. Nie były jednak niczym pewnym. Dopiero teraz przypuszczenia zostały potwierdzone. Dziś wiemy już, że serial Netfliksa otrzyma trzeci sezon. W sieci pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające kolejne odcinki Wiedźmina.

Wiedźmin: sezon 3 – będzie kontynuacja serialu Netfliksa

Choć na drugi sezon serialu Netflix musimy jeszcze poczekać, bo premiera przewidziana jest dopiero na 17 grudnia, od lipca tego roku wielu z nas ma nadzieję, na następny, trzeci już sezon. Wraz z wydarzeniem online platformy Netflix, nazwanym Tudum, wiemy już z całą pewnością, że kolejne odcinki zostały przez Netfliksa zamówione.  

Może zaintersować cię także:

O tym, że przygody Geralta nie skończą się na drugim sezonie, mogliśmy sądzić od dawna. Praktycznie od momentu, kiedy pojawił się pierwszy, trochę testujący widzów sezon Wiedźmina i przypadł do gustu użytkownikom platformy niemal na całym świecie. Plotki o trzecim sezonie potwierdziła showrunnerka serialu, Lauren Hissrich, która na swoim profilu społecznościowym, na Twitterze zamieściła króciutką wideo-zapowiedź, która potwierdza pojawienie się kolejnych odcinków Wiedźmina. Potwierdzenie prezentujemy poniżej. 

Wiedźmin: sezon 3 – co wiemy o nowym sezonie?

Jak na razie na temat nowego sezonu nie wiemy za wiele. Twórcy ani sama Lauren Hissrich nie zdradzają szczegółów fabularnych, które jak na razie są owiane nutką tajemnicy. Wciąż czekamy na kolejne epizody serialu w drugim sezonie, który pojawi się na platformie w grudniu. 

Warto przeczytać także:

Tymczasem wiemy, że uniwersum Wiedźmina będzie się stale rozrastać. Rozpoczęły się prace nad prequelem Wiedźmina, zatytułowanym „The Witcher: Blood Origin". Akcja rozgrywać będzie się 1200 lat przed wydarzeniami ze znanej serii. Dodatkowo pojawią się także dwie inne produkcje: nowy animowany film oraz serial w świecie Wiedźmina, tym razem dedykowany najmłodszym widzom. Daty ich dokładnych premier jak na razie nie są znane. 

Wiedźmin: sezon 3 – kiedy premiera? 

Data premiery trzeciego sezonu serialu Wiedźmin, niestety też nie została jeszcze podana, nawet we wstępnej formie. Z pewnością nie należy się nowych odcinków spodziewać wcześniej niż w 2022 roku. 

Może zechcesz przeczytać także:

To kiedy produkcja zadebiutuje na platformie Netflix, zależeć będzie także zapewne od samych aktorów. Między innymi od Henry'ego Cavilla, czyli odtwórcy głównej roli. Wiemy, że aktor pojawi się w kolejnym filmie o siostrze Sherlocka Holmesa, Enola Holmes 2, a także w produkcji o tytule Argylle

Wiedźmin – książki

Serial Wiedźmin dostępny na Netfliksie oparty jest na książce Andrzeja Sapkowskiego o tytule Wiedźmin. Gra wyobraźni. Zachęcamy także do lektury książki Wiedźmin: Gra elfów także autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. 

Książkę "Wiedźmin: Gra elfów" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wiedźmin. Gra wyobraźni
Andrzej Sapkowski1
Okładka książki - Wiedźmin. Gra wyobraźni

Czy czytając książki Sapkowskiego choć przez chwilę chciałeś przenieść się do świata Wiedźmina Geralta? Książka ta jest metodą przeniesienia się na Kontynent...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje