Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2013-05-09
Dodał/a książkę: nunachopin

Fantastyczna książka, która pomaga zrozumieć, co dzieje się w głowie dziecka. Książka napisana zwięźle i ciekawie, uzupełniona przykładami przedstawionymi w formie zabawnych rysunków. Wyjaśnia w przystępny sposób, co dzieje się w mózgu dwulatka, gdy wybucha płaczem w sklepie, i podpowiada, jak z takiej sytuacji wybrnąć, jak pomóc dziecku (tak, dziecku!) bezradnemu w tych swoich nieposkromionych emocjach. Wiedza podana najprościej i najprzyjemniej jak się da.

Kup książkę Próbowałam już wszystkiego! Jak radzić sobie z niesfornym dzieckiem bez bicia i krzyku

Zobacz opinie o książce Próbowałam już wszystkiego! Jak radzić sobie z niesfornym dzieckiem bez bicia i krzyku
Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami
Isabelle Filliozat0
Okładka ksiązki - Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami

Jak wybaczyć rodzicom i zbudować z nimi bliską relację? Czy rodzice cię wyzywali? W jaki sposób cię krytykowali? Czy pamiętasz uczucie rozczarowania...

Nie ma rodziców doskonałych. Historia naszych dzieci zaczyna się od nas samych
Isabelle Filliozat0
Okładka ksiązki - Nie ma rodziców doskonałych. Historia naszych dzieci zaczyna się od nas samych

Nie ma rodziców doskonałych Jak dotrzec do sedna sprzecznych uczuć, które kierują nami jako rodzicami? Naszym dzieciom chcielibyśmy okazywać wyłącznie...