Pułapka Gender

Data wydania: 2014-05-01
Kategoria: Publicystyka
ISBN: 978-83-7595-880-5
Dodał/a książkę: Sylwia Narkowicz

W książce "Pułapka Gender" autorka zebrała całą historię gender, od samych początków powstania, aż do teraz. Wyjaśnia cele, jakimi kierowały się osoby posiadające władze i pieniądze, okoliczności, motywy, oraz skutki. Pokazuje jak działają organizację takie jak ONZ, ale także prywatne, które dzięki pieniądzom posiadają władzę. A wszystkie działania połączone są, aby uwikłać normalnego człowieka w pułapkę. Manipulacją, a jak to nie pomoże nawet i siłą. Wszystko, co opisała, poparte jest datami, tekstami, i połączone wnioskami, które autorka po analizie wszystkich zebranych danych przeprowadziła. Wszystko napisane językiem w miarę prostym, lekkim. Nie wiem, czy ze względu na styl pisania Pani Marzeny, czy ze względu na to jakie w książce zawarto informacje, czyta się szybko (przyjemnie może nie, bo informacje często przyprawiają o ból głowy). "Pułapka Gender" to lektura obowiązkowa. Musimy wiedzieć do czego prowadzą zmiany zachodzące w naszym kraju. Musimy mieć świadomość tego, w jaki sposób jesteśmy manipulowani. Musimy świadomie wybrać, jakiej przyszłości chcemy dla siebie, naszych dzieci i wnuków.

Kup książkę Pułapka Gender

Zobacz opinie o książce Pułapka Gender
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa