"Czekałam na Ciebie" to ogromnie wzruszająca i emocjonalna lektura. To książka dla osób wrażliwych, które z zapartym tchem będą poznawać kolejne lata życia Minki zadając sobie przy tym trudne pytania. Bo nie sposób spojrzeć krytycznym okiem, ale i ze zrozumieniem na siedemnastoletnią matkę zmuszoną do oddania swojego dziecka. Bo nie sposób nie uronić łzy, kiedy muszą się rozstać. Bo nie sposób ukryć szalejących emocji, kiedy po kilkudziesięciu latach mają szansę znów być razem. Jak to dobrze, że Bóg obdarzył Minkę tak długim życiem... że miała jeszcze okazję przytulić swoją córeczkę... To nic, że też już będącą babcią. To historia tym bardziej trafiająca do serca, gdyż jest prawdziwa. To studium faktów, dokumentów, fotografii, relacji wielu członków rodziny. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką włożyła w to dzieło wnuczka Minki. Wydarzenia są poparte nie tylko przekazami słownymi różnych osób, ale i listami co tylko podnosi wartość książki. Nie ma tu niczego za dużo. Autorki (gdyż Cathy LaGrow pomagała Cindy Coloma, dzięki czemu ukończyły książkę jeszcze za życia Minki) idealnie wyważyły konkrety dla umysłu z uczuciami dla serc i dusz. To lektura, której długo nie zapomnicie. całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/05/cathy-lagrow-cindy-coloma-czekaam-na.html

Informacje dodatkowe o Czekałam na Ciebie. Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2016-04-13
ISBN: 978-83-240-4118-3
Dodał/a opinię: ejotek

Zobacz opinie o książce Czekałam na Ciebie. Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach

Kup książkę Czekałam na Ciebie. Prawdziwa historia matki i córki, które odnalazły się po 77 latach