Dobrissimo! Opera od kuchni

"Dobrissimo! Opera od kuchni" to książka napisana przez dziennikarkę Marzenę Rogalską oraz sławną śpiewaczkę operową Aleksandrę Kurzak.
Czytając tę książkę czułam się jakbym siedziała razem z tymi wspaniałymi paniami, piła kawę i słuchała ich opowieści. Dowiadujemy się w jaki sposób obie autorki poznały się i co zapoczątkowało ich piękną przyjaźń. Pani Aleksandra opowiada o swojej karierze operowej, a także o tym jak zaczęło się jej wielkie gotowanie. Oprócz interesujących historii i anegdot o rodzinie, przyjaźni, operze i muzyce dostajemy smaczne kulinarne przepisy. Książka zachwyca treścią, długimi rozmowami pomiędzy autorkami, ale także pięknymi zdjęciami Pani Aleksandry, jej rodziny oraz potrawami przygotowanymi przez Panią Aleksandrę.
Przyznam się szczerze, że nigdy nie byłam w operze.
Po przeczytaniu tej książki mogę powiedzieć, że chciałabym poznać osobiście obie autorki.
Spędziłam z nimi cudownie czas. Bawiłam się znakomicie.
Jestem oczarowana pięknym wydaniem tej książki, która zachwyca okładką i całym środkiem.
Przekonacie się, że przepisy Pani Aleksandry będą wykorzystywane przez każdego kto będzie miał w domu tę książkę. U mnie ta książka będzie zajmowała szczególne miejsce na półce.
Jeśli nie macie pomysłu na prezent to a książka będzie strzałem w dziesiątkę i może nabierzecie ochoty, żeby wybrać się do opery 😉

Gorąco polecam!

Kup książkę Dobrissimo! Opera od kuchni

Opowieści wigilijne
Marzena Rogalska0
Okładka ksiązki - Opowieści wigilijne

Bo w święta najważniejsza jest miłość Lwów 1909. Spotkanie samotnego wdowca i chłopca szukającego bezpiecznej przystani, które na zawsze odmieni życie...

Wyprzedaż snów
Marzena Rogalska0
Okładka ksiązki - Wyprzedaż snów

Jak długo można uciekać przed samym sobą, ile razy układać sobie na nowo życie? Agata, zraniona i złamana, po ośmiu latach powraca do miasta, w którym...