Kocham cię, mamo

Magda nie może sobie poradzić z zaginięciem córki, które miało miejsce pietnaści lat temu. Od tego czasu całkowicie odcięła się od znajomych i świata zewnętrznego. Wszystko zmienia się, gdy obok wprowadza się nowa sąsiadka, a jej córka jest widziana żywa. Czy uda się odnaleźć Klaudię? Czy Mgda poradzi sobie z nową sytuacją?

Muszę przyznać, że książka spodobała mi się już od pierwszej strony. Autorka ciekawie prowadzi fabułę i podrzuca czytelnikowi sporo zagadek do rozwiązania, co jednak nie zawsze jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Postać głównej bohaterki jest dopracowana niemal do prefekcji, dzięki czemu czytelnik czuje się, jakby przebywał cały czas tuż obok. Na nudę nie ma zbyt wiele miejsca, wciąż coś się dzieje, a nowe wątki i poszlaki co chwilę wyskakują zza zakrętu. Książkę czyta się naprawdę szybko i z dużą dozą zainteresowania.

Tak naprawdę jedyne, co nie do końca przypadło mi do gustu to zakończenie. Przyznaję, że po takim początku i porywającym pociągnięciu fabuły oraz kilku zwrotach akcji, spodziewałam się prawdziwego efektu wow. Niestety ostatnie rodziały trochę mnie zawiodły.

Informacje dodatkowe o Kocham cię, mamo:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-02-22
Dodał/a opinię: zaczytanalala

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Kocham cię, mamo

Kup książkę Kocham cię, mamo