Nie należę do ciebie

[Reklama] Novae Res

Być wolnym i niezależnym. To pragnienie chyba każdego młodego człowieka, przed którym dorosłość stoi otworem.
   Silas Evans i Scarlett Roberts to dwójka dorosłych już ludzi, którzy poznają się w ostatnim roku edukacji. Kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku, pojawia się Chris Parker, który burzy względny spokój.
    Historia tej trójki moim zdaniem została zbytnio rozciągnięta. Przekombinowana i niepotrzebnie zagmatwana w takiej skali. W pewnym momencie, czyli jeszcze przed dotarciem do połowy, miałam dość. Nużyło mnie i drażniło ponowne zmiany zachowania bohaterów. Szczególnie zachowanie Scar względem Chrisa na początku ich znajomości - było to skandaliczne, nieodpowiedzialne i totalnie wyzbyte z poczucia bezpieczeństwa. Nie polubiłam się z nią. Tak samo z Chrisem, który od początku bardziej mnie irytował. Silas, jako jedyny z nich miał w sobie coś, co intrygowało.
   Fajnym zamysłem było dodanie do fabuły sekretów i tajemnic. Byłoby to ogromnie na plus, gdyby właśnie fabuła była bardziej ściśnięta. Na dłuższą metę po prostu nie przypadło mi do gustu. Za dużo wszystkiego w jednym miejscu.
    Podsumowując: ciekawy pomysł ale gorsze wykonanie. Autorka ma lekki styl i to jest jej debiut. Dlatego uważam, że warto dać szansę przy kolejnej premierze. A przede wszystkim przeczytać samemu tę powieść, bo być może wam przypadnie do gustu.

Informacje dodatkowe o Nie należę do ciebie:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2024-02-29
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Nie należę do ciebie

Kup książkę Nie należę do ciebie

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz