Siła przyciągania. Sidła

I o to mamy kontynuację losów Mii i jej dwóch adoratorów Masona i Luke’a. Mia dokonała wyboru i postanowiła związać się z Masonem. Połączyło ich głębsze uczucie. Jednak ich związek zostaje wystawiony na próbę. Chłopak dostaje kontrakt i przeprowadza się do Nowego Jorku. Na miejscu zostaje jego przyjaciel lecz zarówno i rywal. Czy związek na odległość przetrwa próbę czasu?

Na dodatek dziewczynie zaczyna grozić niebezpieczeństwo ze strony Guzmana organizatora nielegalnych walk. Na prośbę Masona -  Luke zostaje mianowany ochroniarzem Mii. Czy to jest dobry pomysł? A jak przez to zbliżą się do siebie bardziej? Okazuje się iż na miejscu jest jeszcze jedna osoba, która próbuje skłócić przyjaciół i doprowadzić do rozpadu związku. Kto to jest? I jaki ma w tym cel?

Książka jest napisana w prosty sposób, nie ma tam żadnych sytuacji które byłyby jakimś wielkim zaskoczeniem. Przyznam szczerze że fabuła nie porwała mnie zbytnio. Chociaż gdy zagłębiłam się w ten świat to chciałam w nim zostać i wszystkiego się dowiedzieć oraz poznać zakończenie. Najbardziej tęskniłam za Masonem. Uwielbiam tego chłopaka. Już od pierwszego tomu skradł moje serce.

Autorka napisała w podziękowaniach iż Mia jest irytującą bohaterką i zdaje sobie z tego sprawę. Niestety miała rację, nikt mnie tak nie irytował jak ona. Miotała się ze swoimi uczuciami względem chłopaków. Twierdziła że kocha jednego a była zazdrosna o drugiego jak przysłowiowy pies ogrodnika. Moim zdaniem siała niepotrzebny zamęt swoim zachowaniem. Agata ostrzegała nas przed nią także można się było tego spodziewać. Zachowania chłopaków też nie były momentami w porządku. Na ich obronę powiem że są to jeszcze młodzi ludzie i muszą popełniać błędy aby coś z nich wynieść.

Widać że z każdą kolejną książką pióro i styl pisarki nabiera ostrości i charakteru. Z chęcią będę obserwować dalszy rozwój autorki. Mam nadzieję iż powstanie osobną historia któregoś z chłopaków. Oby to był Mason. Ale przed poznaniem Mii.

Informacje dodatkowe o Siła przyciągania. Sidła:

Kup książkę Siła przyciągania. Sidła

Cena sławy
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Cena sławy

Charlie jest zwykłą dziewczyną, która nie wyróżnia się niczym wśród swoich rówieśników - prócz jednego. Pisze teksty piosenek i ma piękny głos, lecz nie...

Druga szansa
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Druga szansa

Po dramatycznych wydarzeniach, które zmusiły ją do ucieczki i zmiany tożsamości, Venus sądzi, że odnalazła szczęście u boku starszego od niej policjanta...