Angielski. Czasy. Repetytorium

Angielski. Czasy. Repetytorium

Ćwiczenia, testy, teoria i przykłady

Wszystkie czasy i konstrukcje, które musisz znać!

Angielski Czasy Repetytorium z ćwiczeniami to kompendium wszystkich czasów języka angielskiego, do nauki dla osób na poziomach: początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym (A1-C1). Książka zawiera przystępnie wytłumaczoną teorię oraz ponad 260 różnorodnych ćwiczeń sprawdzających, które pomogą zrozumieć i przyswoić materiał.

W książce znajdują się 33 rozdziały ze zwięzłym omówieniem reguł gramatycznych m.in. o stronie biernej, zdaniach warunkowych, mowie zależnej i czasownikach modalnych. Pomocne w nauce będą również testy poziomujące i podsumowujące oraz tabele z czasami i wykaz czasowników nieregularnych.

Repetytorium adresowane jest do ósmoklasistów, uczniów szkół średnich, maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów językowych np. FCE, CAE i CPE. Książka opracowana została również z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą skutecznie powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę na temat czasów gramatycznych języka angielskiego. Repetytorium może przydać się także nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub na zajęciach indywidualnych.

Książka była wcześniej publikowana pt. Wielkie kompendium czasów języka angielskiego z ćwiczeniami.

Angielski Czasy Repetytorium z ćwiczeniami:

kompendium wszystkich czasów angielskich

ponad 260 ćwiczeń utrwalających

33 rozdziały tematyczne

wyczerpujące wyjaśnienia konstrukcji czasów i zastosowania

testy poziomujące i podsumowujące

W serii:

Angielski. Repetytorium leksykalno-tematyczne B2-C1 Angielski. Repetytorium leksykalno-tematyczne A2-B1

Informacje dodatkowe o Angielski. Czasy. Repetytorium:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Inne

Tagi: Nauka języków Samouczki językowe Angielski Samodzielna nauka w domu Podręczniki kursy

Kup książkę Angielski. Czasy. Repetytorium

Angielski. Tablice gramatyczne
Marcin Frankiewicz0
Okładka ksiązki - Angielski. Tablice gramatyczne

Angielski. Tablice gramatyczne to kompendium informacji gramatycznych na poziomie A1-C1, które umożliwi przypomnienie i uporządkowanie wiedzy z zakresu...

Wielkie kompendium czasów angielskich
Marcin Frankiewicz0
Okładka ksiązki - Wielkie kompendium czasów angielskich

Wielkie kompendium czasów języka angielskiego to kompleksowe repetytorium powstałe z myślą o uczniach szkół średnich, maturzystach i osobach, które chcą...