Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?

Felix na co dzień pracuje jako taksówkarz w Monachium. Mało kto wie, że jest także zdolnym hakerem. Pewnego dnia otrzymuje propozycję wymarzonej pracy w IT. Czuje jednak, że za intratną ofertą kryje się coś niepokojącego...

Zdecyduj, co zrobi Felix, kogo zabierze swoją taksówką i w jakim kierunku potoczy się jego historia: mrocznego horroru, niepokojącego kryminału czy może płomiennego romansu? Wszystko zależy od Ciebie!

Niemiecki Gamebook z ćwiczeniami Taxi frei? to niekonwencjonalny kurs językowy, dzięki któremu uczysz się języka, nawet tego nie zauważając. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo utrwalisz w naturalny sposób podczas czytania powieści i rozwiązywania ćwiczeń.

Z Gamebookiem:

- decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści

- prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem wchodząc w inną konwencję literacką

- czytasz płynnie i bez zbędnych przerw dzięki tłumaczeniom słówek na marginesach

- rozwiązujesz liczne ćwiczenia wzbogacające i utrwalające słownictwo

- poznajesz współczesny niemiecki i utrwalasz gramatykę na poziomie średnio zaawansowanym (B2)

Wciągnij się w grę i poznaj codzienny język niemiecki!

Informacje dodatkowe o Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-01-18
Kategoria: Inne

Tagi: Samouczki językowe Materiały do nauki jezyków obcych Niemiecki Samodzielna nauka w domu

Kup książkę Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?

Niemiecki kryminał z ćwiczeniami Wo ist Sina? / Gdzie jest Sina?
Angelika Bohn0
Okładka ksiązki - Niemiecki kryminał z ćwiczeniami Wo ist Sina? / Gdzie jest Sina?

Sina, studentka Uniwersytetu w Stuttgarcie, pewnego dnia znika bez śladu. Podejrzany o porwanie młody wykładowca literatury niemieckiej, Niklas, zaczyna...

Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?
Angelika Bohn0
Okładka ksiązki - Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?