16.08: spotkanie z Wojciechem Cejrowskim w Poznaniu

Autor: zorza
News - 16.08: spotkanie z Wojciechem Cejrowskim w Poznaniu

Już w sierpniu Wojciech Cejrowski -- autor, podróżnik, osobowość telewizyjna i radiowa spotka się z Poznaniakami podczas otwartego spotkania autorskiego na plenerowej scenie Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku.


Wojciech Cejrowski, autor bestsellerowych książek: "Gringo wśród dzikich plemion" oraz "Rio Anaconda" wydanych nakładem wydawnictwa Zyski S-ka spotka się z gośćmi Festiwalu Dobrego Smaku w sobotę 16go sierpnia na Starym Rynku w Poznaniu.Od wczesnego sobotniego poranka aż do późnych godzin wieczornych na stoisku Jarmarku Dobrego Smaku autor będzie sprzedawał i dedykował czytelnikom swoje książki. Około godziny 12.15 Wojciech Cejrowski wystąpi na głównej scenie Festiwalu w ramach spotkania autorskiego pt."Smak podróży". Spotkanie poświęcone kuchennym zwyczajom odwiedzanych przez Cejrowskiego krajów oraz kulinarnym osobliwościom poprowadzi organizator Festiwalu Dobrego Smaku - Wojciech Lewandowski.

"Gringo wśród dzikich plemion" oraz "Rio Anaconda" wydane nakładem Zyski S-ka Wydawnictwa od wielu miesięcy zajmują wysokie pozycje na listach bestsellerów. Pierwszy z nich sprzedano już w nakładzie ponad 160 000egzemplarzy , drugi przekroczył 100 000 co na polskim rynku wydawniczym stanowi zupełny ewenement.

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy