Szkoła dla elity, dziś premiera siódmego sezonu serialu Netflix

Data: 2023-10-20 10:07:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Jeden z najchętniej oglądanych seriali młodzieżowych, w klimacie thrillera, rozgrywający się w elitarnej, hiszpańskiej szkole wraca na platformę Netflix w nowym, już siódmym sezonie. Ponownie wracamy do znanej grupki młodzieży, w nowym środowisku i z nowymi problemami. 

Álex Pastrana jako Raúl, Carmen Arrufat jako Sara w 4 episodzie "Szkoła dla elity: sezon 7" od Netflix. Foto: materiały pras. zdjęcie Matias Uris/Netflix

Serial nosi oczywiście tytuł Szkoła dla elity i debiutuje dziś na platformie Netflix już w kolejnym, siódmym sezonie, który znów przyniesie widzom wiele emocji. O czym dokładnie opowiada serial? Czy warto go obejrzeć? 

Szkoła dla elity: sezon 7 – o czym jest serial?

Serial Szkoła dla elity wraca z siódmym sezonie, w którym Omar właśnie zaczyna studia, na uczelni z dala od Las Encinas. Niestety przeszłość dalej go prześladuje. Chłopak nie może wymazać winy jaką czuje po śmierci Samuela. Bolesne wspomnienia powracają, zatem postanawia, że podda się terapii. 

 Czytaj również: Premiery Netflixa w październiku 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Dostaje stypendium, i wiedząc, że musi jakoś uporać się z demonami przeszłości, postanawia wrócić do szkoły, gdzie wszystko złe się rozegrało. Nie tylko on musi stawić czoła demonom przeszłości. Borykają się z nimi także jego koledzy, o czym przekonamy się w nowym sezonie, który stawia na temat zdrowia psychicznego. 

Szkoła dla elity: sezon 7 - obsada i twórcy

Szoła dla elity to produkcja hiszpańskie, w której w nowym, siódmym już sezonie udział biorą aktorzy z tego właśnie kraju. W obsadzie znaleźli się: Valentina Zenere jako  Isadora, André Lamoglia jako Iván, Carmen Arrufat jako Sara, Álex Pastrana jako Raúl, Álvaro de Juana jako Dídac, Ander Puig jako Nico, Ana Bokesa jako Rocío, Maribel Verdú jako Carmen, Omar Ayuso jako Omar, Mirela Balić jako Chloe, Fernando Lindez jako Joel, Gleb Abrosimov jako Eric oraz Nadia Al Saidi jako Sonia.

        Czytaj również: Szkoła dla elity, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest Dani De La Orden, Ramón Salazar, Jorge Torregrossa oraz Sílvia Quer.

Szkoła dla elity: sezon 7 – kiedy premiera?

Opisywany serial Szkoła dla elity to kolejna oryginalna produkcja wspomnianej platformy, dostępna zatem właśnie tam, która wraca w swojej kontynuacji. Premiera nastąpiła w dniu dzisiejszym, w godzinach porannych, dnia 20 października 2023 roku

    Czytaj również:  „Niespodzianka na święta” – zwariowany saudyjski serial już dziś pojawi się na Netfliksie!

Szkoła dla elity: sezon 7 – opinie o filmie

Szkoła dla elity to serial, który może spodobać się przede wszystkim widzom, którzy lubią produkcje młodzieżowe. Debiut siódmego sezonu na platformie Netflix przyciągnie zapewne uwagę widzów, którzy mieli okazję oglądać poprzednie sezony i czekali na kontynuację opowieści. 

Czytaj także: Co nowego na Netflix? Premiery od 13 do 20 października2023 roku

Znajdą w nim także coś dla siebie miłośnicy dramatów, opowieści utrzymanych w konwencji thrillera. Więcej na temat świata filmu i serialu znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Szkoła dla elity – książki

Serial Szkoła dla elity to kolejna produkcja od platformy Netflix, zrealizowana właśnie dla niej, która powstała na bazie własnego scenariusza, a która jest kontynuacją niezwykle popularnej i dobrze ocenianej opowieści w młodzieżowym, ale utrzymanym w trzymającym w napięciu stylu. W zamian proponujemy książkę o tytule Elity Edenu, której autorem jest Joey Graceffa.

Książkę "Elity Edenu" wydawnictwa Feeria kupić można w popularnych księgarniach poniżej:

  Tagi: netflix, seriale, thrillery, seriale dla młodzieży, dramaty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje