Fanatyk – Od spotkania do przerażającego stalkingu...

Data: 2021-02-23 07:40:01 Autor: Tamer Adas

Fanatyk to intrygujący thriller z elementami horroru prezentujący widzom wielbiciela, który chąć otrzymać od swojego ulubionego aktora autograf, zmienia się w bezwzględnego szaleńca... Do czego będzie w stanie się dopuścić? Czy ktoś go powstrzyma?

Obrazek w treści

Fanatyk to amerykański thriller z 2019 roku w reżyserii Freda Dursta.

Fanatyk – opis

O czym jest film Fanatyk? Moose to wielki fan Huntera Dunbara, od którego chciałby otrzymać autograf. Gdy nie dochodzi do tego podczas oficjalnego spotkania, próbuje wyłudzić jego adres od pewnego paparazzi.

W ten sposób po raz pierwszy trafia do domu celebryty, który obserwuje z różnych stron, mając nadzieję na krótkie spotkanie.

Czytaj także: New Amsterdam - serial medyczny w dwóch sezonach do obejrzenia na Netflix

Każdy dzień zmienia go w fanatycznego stalkera, który krok po kroku przekracza kolejne granice oraz zmienia sięw niebezpiecznego szaleńca!

Fanatyk – obsada

Kto wystąpił w Fanatyk? W głównej roli filmu znalazł się John Travolta, aktor doskonale nam znany z występów również w Kod dostępu, Bez twarzy, Pulp Fiction, Burza, Sezon na zabijanie, Na zakręcie, Tajna Broń, Fałszerz, Szybki jak śmierć.

Czytaj także: Inferno: Robert Langdon po raz trzeci

U jego boku wystąpili Devon Sawa, Ana Golja oraz Jacob Grodnik.

Fanatyk – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Fanatyk? Emisja telewizyjna odbędzie się już we wtorek, 23 lutego 2021 roku o godzinie 21:05 na TV 4. 

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Fanatyk – opinie

Film Fanatyk niestety pomimo potencjału oraz ciekawych zwiastunów ostatecznie okazał się porażką, która negatywnie zapisała się w historii kina. Szkoda, ponieważ potencjał był naprawdę, naprawdę duży.

Czytaj także: Chyłka-Rewizja: Joanna odnosi pierwsze sukcesy! Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Fanatyk – książka

Film Fanatyk jest scenariuszowym dziełem Dave'a Bekermana oraz Freda Dursta, którzy zaprzepaścili szansę na dostarczenie znakomitego materiału, poruszającego istotny temat. Być może zatem zdecydujecie się na lekturę książki Fanatycy. Futbol na śmierć i życie.

Książka Fanatycy. Futbol na śmierć i życie w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.