Quantcast

„Kolejne 365 dni”: w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji!

Data: 2022-08-08 23:19:48 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Dziś w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun erotycznej produkcji opartej na książce Blanki Lipińskiej. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć jak kończy się filmowa historia Laury Biel! Jesteście ciekawi? 

Obrazek w treścifot. Netflix

Kolejne 365 dni to zwieńczenie serii filmów bazujących na książkowej trylogii autorstwa Blanki LipińskiejProdukcja pojawi się na platformie już w sierpniu. Została wyreżyserowana przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa. Reżyser niedawno ponownie współpracował z Simonem Susinną przy nowym romansie Heaven in Hell, który został nakręcony na Półwyspie Helskim.

Kolejne 365 dni – oficjalny zwiastun

Jakiś czas temu twórcy Kolejnych 365 dni udostępnili w mediach pierwsze cztery minuty produkcji. Początkowo fani serii poczuli przerażenie, wszystko wskazywało na to, że Laura zginęła w strzelaninie, która miała miejcie w drugiej częściJak się jednak okazało kobieta jest cała i zdrowa. Niestety między nią a Massimo aktualnie nie dzieje się dobrze. 

Oficjalny zwiastun można obejrzeć poniżej:

Kolejne 365 dni – opis filmu

W produkcji będziemy mogli śledzić dalsze losy Laury, Massimo oraz Nacho, który po raz pierwszy pojawił się w poprzedniej części – Ten dzień. Małżonkowie mają spore problemy z zaufaniem. Dodatkowo główna bohaterka coraz częściej odczuwa samotność. Włoch wydaje się nieobecny i ciągle zajęty.

Może zainteresować cię także...

Laura natomiast przeżyła strzelaninę i czuje, że dostała drugą szansę od losu. Nie chce tego zmarnować. Zdarza jej się wracać myślami do przystojnego Nacho z którym spędziła kilka pięknych chwil. Czy przekreśli całe swoje małżeństwo dla nowej sympatii? Tego dowiemy już już 19 sierpnia 2022 roku! Wtedy film będzie można obejrzeć na Netflixie.

Kolejne 365 dni – książka

Chociaż film 365 dni zadebiutował na dużym ekranie, to dopiero dzięki Netflixowi stał się międzynarodowym hitem. Następna część osiągnęła jeszcze większy sukces i szybko przebiła rekord oglądalności ustanowiony przez poprzedniczkę.

Wszystko jednak zaczęło się od serii książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Na cały cykl składają się kolejno: 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dniPowieści szybko zyskały miano polskich 50 twarzy Greya i stały się bestsellerem. 

Ostatnia część trylogii została wydana przez Wydawnictwo Agora i można ją kupić w wielu popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: 365 dni,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska2
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje