Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki

"Olo i Awa logopedyczna zabawa. Piłki" to już trzecia książka napisana przez Monikę Skikiewicz, logopedkę i animatorkę, znaną jako Bajanka. W serii ukazały się już "Plamki" i "Kredki". 📚

Tym razem "pierwsze skrzypce" gra piłka, a właściwie piłki i wszystko, co ma podobny kształt. ⚽ Olo jedzie na trening piłki nożnej, a w tym czasie Awa, która za tą dyscypliną nie przepada - próbuje znaleźć sobie inne zajęcie. 👧 Wraz z tatą wymyślają coraz to nowe "czasoumilacze". Ciekawi jakie? Zajrzyjcie do środka. 📖

Oprócz opowieści o aktywności fizycznej, ćwiczeń logopedycznych, znajdziecie tu też... przełamywanie stereotypów. 🙏 Maluchy na mecz zabiera tata - podczas, gdy mama pracuje zdalnie. 👩 Osadzenie historii w aktualnych czasach, w których większość osób pracuje z domu, a podział obowiązków wychowawczych jest inny, niż kilkanaście lat temu to naprawdę wielka wartość. 👌

Ilustracje Tomasza Samojlika są kolorowe, a kreską przypominają popularne bajki dla dzieci. 🧒Kwadratowy format w miękkiej oprawie jest charakterystyczny dla @mediarodzina.wydawnictwo. Na początku książki znajdziecie komentarz od autorki, który pomoże Wam zainteresować malucha opowieścią. 👍

Co jest najlepsze w tej książce? 👍Rozwija mowę, a zaproponowane ćwiczenia i aktywności fizyczne możecie bez problemu odtworzyć w domu. 👌 Pomysły na świetną zabawę dostajecie gratis. Maluch ćwiczy buzię i dłonie, a wszystko w przyjemnej atmosferze. 🧒 Gwarantuję, po tę książkę będziecie sięgać wielokrotnie. 🙂

Informacje dodatkowe o Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki:

Kup książkę Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Piłki

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki
Monika Skikiewicz0
Okładka ksiązki - Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Plamki

Drugi tomik nowej serii napisany przez doświadczoną logopedkę i animatorkę! Olo miał dzisiaj świetny dzień wypełniony tym, co najbardziej lubi - sportem...

Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki
Monika Skikiewicz0
Okładka ksiązki - Olo i Awa. Logopedyczna zabawa. Smaki

W piątym tomiku w logopedycznej serii Moniki Skikiewicz autorka zaprasza do kuchni, gdzie może być słodko, gorzko, słono bądź... umami. Gdzie można trzeć...