Odpłata

Tom 2 cyklu Wiera Jezierska

"Odpłata" to drugi tom serii z Wierą Jezierską.
Podhale i Mazury. Zupełnie inne światy, inne zwyczaje, inni ludzie, inne wszystko.
A jednak coś je łączy. Może trup?
Wiera Jezierska przyjeżdża do zwykłego włamania w domku letniskowym na Mazurach, które zamienia się w coś bardziej poważnego. Pod deskami w podłodze zostają znalezione zwłoki.
Śledztwo i tropy są co najmniej dziwne. Jednak prowadzą naszą policjantkę do zbrodni sprzed lat,ale na Podhalu.
Co łączy te dwa różne miejsca?
Sprawa jest o tyle trudna, że górale niechętnie wracają do przeszłości i tajemnic. A nową traktują jak obcą wśród swoich. Co chcą ukryć mieszkańcy?
Był to lekki kryminał. Wielowątkowy. Trochę dziwnie mi się go czytało, gubiły mnie niektóre momenty. Mam niedosyt pewnych sytuacji i postaci. Zabrakło mi w nim tego klimatu z poprzedniej książki "Szaniec".
Nie mniej jednak pióro pani Agnieszki bardzo lubię. Mam za sobą sporo jej książek, które były bardzo dobre.
Ten drugi tom przygód Wiery Jezierskiej troszkę mnie zawiódł. Co nie znaczy, że nie sięgnę po kolejny

Informacje dodatkowe o Odpłata:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-02-24
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Odpłata

Kup książkę Odpłata

Szaniec
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Szaniec

Debiut kryminalny uznanej autorki powieści obyczajowych: ironia, suspens i portret polskiej prowincji, który poraża realizmem. Senne Warmia i Mazury pod...

Miłość, proszę pani
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Miłość, proszę pani

DWADZIEŚCIA MIĘDZYWOJENNYCH LAT- KOLOROWYCH I SZARYCH. BIEDNYCH I BOGATYCH. PEŁNYCH NADZIEI I ZWĄTPIENIA. WYJĄTKOWYCH - JAK NIGDY WCZEŚNIEJ I NIGDY PÓŹNIEJ...