o Ponad 400 szczegółowych ilustracji i wysokiej jakości fotografii.

o Jasne i zwięzłe opisy umożliwiają łatwe zrozumienie omawianych zagadnień.

o Podział na 9 rozdziałów, w których omówiono poszczególne części ciała.

o W każdym rozdziale szczegółowo opisano kości, mięśnie, nerwy i organy wewnętrzne.

o Uwzględniono działanie i współdziałanie poszczególnych układów, części ciała i narządów.

Znakomite, fachowe źródło wiedzy dla studentów, uczniów, a także wszystkich, których interesuje budowa i działanie ludzkiego organizmu.

Informacje dodatkowe o Atlas anatomiczny. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-11-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Atlas of the Human Body. A Complete Guide to How the Body Works

Tagi: anatomia

Kup książkę Atlas anatomiczny. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie

Ostatni rebeliant
Peter Abrahams0
Okładka ksiązki - Ostatni rebeliant

Choć żona odeszła od Roya Hilla i zabrała ich jedenastoletniego syna, teraz wszystko może się zmienić. Bo Roy jest bliski awansu w filii światowej korporacji...

Fatum
Peter Abrahams0
Okładka ksiązki - Fatum

W dniu swoich trzydziestych dziewiątych urodzin Nina Kitchener poddaje się zabiegowi sztucznego zapłodnienia. I rodzi chłopca. A potem nagle dziecko znika...