Najlepsze ceny w Ravelo

Autor: slk
News - Najlepsze ceny w Ravelo

Przed Światowym Dniem Książki księgarnia internetowa Ravelo.pl przygotowała dla czytelników sporo naprawdę interesujących promocji. Przyjrzyjmy się najciekawszym spośród nich: 

 

sdk

 

W obrębie specjalnej promocji na Światowy Dzień Książki sporo hitów w dobrych cenach. Zwracamy uwagę na nowość - Historię pszczół Mai Lunde - materiał na bestseller z Wydawnictwa Literackiego 25% taniej (33,23 zł) oraz na głośne Jeszcze czego Pauliny Młynarskiej 30% taniej (23,80 zł). Miłośnicy kryminały chętnie sięgną zapewne po Ślepy trop Jorna Liera Horstwa(30% taniej - 27,99 zł), czytelniczki powieści obyczajowych - po Jutra może nie być Gabrieli Gargaś (30% taniej - 25,83 zł). Na wyprzedaży z kolei Triumf owiec czyli nietuzinkowy kryminał filozoficzny, którego bohaterkami są... owce (48% taniej - 24,51 zł) oraz Śmierć mówi w moim imieniu czyli klasyk Joe Alexa 79% taniej - 5,19 zł. 

 

 

komunia

 

 

Zbliża się sezon komunijny, więc w specjalnej promocji także Biblie, pamiętki i prezenty na tę okazję - nawet 30% taniej. Oprócz książek także gry planszowe i klocki Lego. 

 

outlet

 

Pamiętajcie również o outlecie w Ravelo - w tej promocji książki i zabawki po drobnych przejściach możecie kupić nawet 76% taniej! Z powieści obyczajowych przeceniono choćby Ducha Danielle Steel (41% taniej - 20,54 zł) czy bestsellerowe After (również 41% taniej - 23,47 zł), jest też Wojna i pokój Magdaleny Grzebałkowskiej za 29,77 zł czy Pogromca lwów Camilli Lackberg.

 


 

 

-> Kod rabatowy do księgarni Ravelo.pl - 30% rabatu dla użytkowników serwisu Granice.pl 

 

ravelo

 

Z kodem *granice w księgarni Ravelo.pl otrzymacie 30% rabatu od cen detalicznych (skreślonych) na książki. Kod jest ważny do 22.04.2016, nie obejmuje oferty outletu, wyprzedaży, podręczników, książek popularnonaukowych, językowych oraz książek, które już mają rabat min. 30%.

 


 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy