Okładka książki - Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki

Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2014-11-26
Dodał/a opinię: Luxfan

Ktoś, kto żywo interesuje się włosami zna Anwen i jej blogowe dokonania. Taka osoba nie znajdzie w tej książce nic nadzwyczajnego. Za to początkujący trafiają na książkę, z dobrze posegregowanymi informacjami związanymi z całą pielęgnacją. Świetna pigułka dla osób zgłębiających tajniki dbania o włosy. Duży plus za podane przepisy np na płukanki. Oczywiście polecam każdej włosomaniaczce chociażby po to żeby czasem odświeżyć informacje. Warto sięgnąć po tę pozycję. Jeśli u kogoś nie sprawdza się olejowanie to polecam poczytać, może inna z metod przedstawionych przez Anwen sprawdzi się w tym przypadku. Ogromnie pomocna, jeśli chodzi o określenie porowatości lub dobrania i równoważenia półproduktów. Zacznij dbać o włosy już dziś, bo warto, a ta książka ułatwi Ci to zadanie.

Kup książkę Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki

Opinie o książce - Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki