Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

Tom 2 cyklu After

"After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem" jest drugim tomem z serii " After".

Tessa dowiaduje się, co kierowało Hardinem na początku ich znajomości. Takiego okrucieństwa Tessa nie może wybaczyć nawet Hardinowi. Aby o nim zapomnieć rzuca się w wir pracy.

Jednak Hardin, ani myśli się poddać.

Czy Tessa mu wybaczy? Czy Hardin jest w stanie się zmienić? Czy to koniec miłości Tessy i Hardina? Czy Tessa zdecyduje się na związek z kimś innym?

Anna Todd zdecydowanie mnie zachwyciła.  Nie wyobrażam sobie napisania jednej powieści i to tak grubej, a co dopiero czterech, a nawet pięcu. I to wszystko ta sama historia! Niebywałe.

Autorka pisze przyjemnym stylem pisania, który łatwo zrozumieć. Powieść przyjemnie się czyta, jednak wywołuje mnóstwo emocji. Z jednej strony nie mogłam się oderwać i nie chciałam przestawać czytać, z drugiej natomiast uważałam, że warto sobie zrobić przerwę, bo naprawdę w tej powieści jest mnóstwo emocji.

Książka należy do gatunku romansu.

Komu polecam powieść? Każdemu miłośnikowi romansu i poszukiwaczowi wrażeń i emocji. Jeżeli natomiast nie lubisz romansów i nie przepadasz za dużą dawką emocji, to ta książka niestety nie jest dla ciebie.

Powieść opowiada o miłości, pożądaniu, nienawiści, zdradzie i wybaczeniu.

To wszystko dzieje się w życiu Hardina i Tessy. Kochają się bardzo mocno, tylko czy to, aby wystarczy?

Jednak niestety było pare fragmentów, które nie przypadły mi do gustu, ale nie mam zamiaru spoilerować.

Myślę, że część z was niektórych bohaterów, pokocha tak samo, jak ja, a innych przeciwnie.

Liczę, że każdemu spodoba się ta seria tak samo, jak i mi.

Z niecierpliwością zabieram się za następną część "After. Ocal mnie".

Informacje dodatkowe o Już nie wiem, kim bez ciebie jestem:

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2015-04-22
ISBN: 978-83-240-2688-3
Tytuł oryginału: After We Collided
Tłumaczenie: Krzysztof Skonieczny
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

Kup książkę Już nie wiem, kim bez ciebie jestem

After. Płomień pod moją skórą
Anna Todd0
Okładka ksiązki - After. Płomień pod moją skórą

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje...

The Brightest Stars. Pożar zmysłów
Anna Todd0
Okładka ksiązki - The Brightest Stars. Pożar zmysłów

Miłość tak silna, że spala wszystko, czego dotknie Karina w wieku dwudziestu lat wyprowadza się z rodzinnego domu, by zacząć żyć na własny rachunek. Za...