Tytuł brzmi dość prowokacyjnie i poradnikowo, w rzeczywistości jest to jednak bardziej pozycja wyjaśniająca w dość przystępny sposób różne kwestie makro- i mikroekonomiczne. Nie znajdziemy w niej konkretnych wskazówek, "co zrobić, krok po kroku, aby..." Odjęłam jeden punkcik, ponieważ odrobinę drażni mnie ukute przez Autora określenie "alchemia ekonomii", zaś sama książka nie jest już do końca aktualna. Omawiane zagadnienia opierają się na przykładach sprzed dekady i starszych (wydanie z 2007r.), nie obejmuje więc najnowszych wydarzeń i nie odnosi się do aktualnych rozwiązań technologicznych.

Informacje dodatkowe o Bóg chce, żebyś był obrzydliwie bogaty. Jak i dlaczego każdy może się cieszyć bogactwem materialnym i duchowym:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-03-06
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: athlonea

Zobacz opinie o książce Bóg chce, żebyś był obrzydliwie bogaty. Jak i dlaczego każdy może się cieszyć bogactwem materialnym i duchowym

Kup książkę Bóg chce, żebyś był obrzydliwie bogaty. Jak i dlaczego każdy może się cieszyć bogactwem materialnym i duchowym