Prezent zapakowany przez Boga

Data wydania: 2017-10-04
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-64489-27-3
Dodał/a książkę: arsula

Jesteś prezentem dla tej jednej, jedynej osoby!

Kobiety i mężczyźni codziennie staczają walkę o wierność i czystość seksualną. Niestety, wiele osób tę walkę przegrywa. Dla jednych te pojęcia stały się już przeżytkiem, dla innych są aktualne tylko do pewnego momentu.

Bóg stworzył nas jako istoty, które pragną intymnych związków. Bardzo pragniemy intymności z kimś, kto pójdzie z nami przez życie, kto nas będzie kochał i szanował.
Tęsknimy za kimś, komu możemy zaufać i kto używa daru, jakim jest seks, w sposób zgodny z jego przeznaczeniem.

 Dlaczego Bóg stworzył nas osobami seksualnymi?
 Jakie znaczenie ma małżeństwo?
 Komu zależy na tym, aby doprowadzić do rozpadu małżeństw?
 Dlaczego warto czekać pomimo sprzecznych zewsząd głosów?
 Jak chronić swoją intymność?
 Jak podnieść się po rozpadzie związku, zdradzie, aborcji?

Autorki książki zachęcają: Twój Niebiański Ojciec, Ten, który cię kocha i który cię stworzył jako istotę seksualną, chce, byś wysłuchała Jego poglądu na temat seksu. Woła cię właśnie teraz. Czy przyjdziesz? Otwórz uszy. Otwórz serce. Bóg chce do ciebie mówić.

Linda Dillow – autorka wielu książek, takich jak Twórcza partnerka, Jaką żoną jestem czy Ukojone serce. Jest popularnym mówcą na konferencjach dla kobiet w różnych częściach świata. Wraz z mężem Jodym mieszka w Monument, w stanie Kolorado, USA. Mają czworo dzieci i dziesięcioro wnucząt.

Lorraine Pintus – mówca konferencyjny, pisarka. Jej artykuły ukazują się w wielu amerykańskich czasopismach. Prowadzi szkolenia w zakresie pisania artykułów, książek oraz doradztwo w procesie wydawniczym. Wraz z mężem mieszkają w pobliżu Colorado Springs, USA.

Kup książkę Prezent zapakowany przez Boga

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2017-11-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2017 roku, Poradniki,
We współczesnym, nastawionym na konsumpcjonizm świecie, wszystko jest na sprzedaż. Każdą dziedzinę życia i pragnienie próbujemy zaspokoić „tu i teraz”, nie patrząc na konsekwencje i nie zastanawiając się nad tym, jak podjęte naprędce decyzje wpłyną na naszą przyszłość. Nie inaczej jest z intymnością i czystością przedmałżeńską. Wydaje się, że seks to narzędzie zaspokajające nasze potrzeby tak szybko i łatwo, jak kieliszek wina czy papieros. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, jak wielkie spustoszenie uczyni w naszym życiu swobodne podejście do własnej seksualności. O sprawach intymności i znaczeniu czystości opowiadają w świetnej książce Prezent zapakowany przez Boga znakomite mówczynie motywacyjne: Linda Dillow i Lorraine Pintus. Książka Lindy Dillow i Lorraine Pintus kierowana jest przede wszystkim do młodych dziewcząt i kobiet, ale także dojrzalsze czytelniczki znajdą w niej inspirujące fragmenty. Autorki skupiają się na temacie seksualności i uzasadniają, dlaczego warto zachować czystość aż do ślubu. Na poparcie swoich argumentów przytaczają cytaty z Pisma Świętego, ale także wypowiedzi wielu kobiet, które podzieliły się świadectwami ze swojego życia. Poznajemy zatem punkt widzenia kobiet, które zaczekały w czystości na swojego męża, ale także doświadczenia dziewcząt, które współżyły z wieloma partnerami jeszcze przed ślubem. W poradniku znajdziemy ...

Opinie o książce - Prezent zapakowany przez Boga