Gra o tron . Audiobook

Data wydania: 2012-05-15
Czas trwania:31h 13 min.
Czyta: Asińska Weronika, Banaszyk Krzysztof, Boberek Jarosław i inni
Dodał/a książkę: arven1989

Niezwykła powieść, ogromne przedsięwzięcie i wspaniały efekt: do słuchaczy trafia audiobook, który zachwyci nawet najbardziej wymagających fanów literatury fantasy. Opowieść, która porwała odbiorców na całym świecie, teraz dostępna jest także w formie audio. Oto słuchowisko zrealizowane z udziałem kilkudziesięciu profesjonalnych aktorów, wśród których odnajdziemy między innymi Roberta Więckiewicza czy Annę Dereszowską. To wspaniała produkcja, która oddaje klimat powieści i przenosi nas do świata stworzonego prze George'a R.R. Martina. Na podstawie tej historii powstał między innymi niezwykle popularny serial telewizyjny, a sama książka doczekała się wydań w kilkudziesięciu językach. To opowieść, która fascynuje nawet tych odbiorców, którzy do tej pory nie sięgali po ten gatunek. „Gra o tron” to spektakl, który wciąga i zachwyca rozmachem. Mnóstwo tu wątków, które łączą się i rozwijają w niespodziewany sposób. Słuchacze w każdym wieku znajdą tu swoich ulubionych bohaterów, których losy będą śledzić z zapartym tchem. Autor za to nie kierując się sentymentami, traktuje stworzone przez siebie postaci okrutnie, ale być może dzięki temu słucha się tego tak znakomicie. czyta: zespół aktorów: Asińska Weronika – Sansa Stark Banaszyk Krzysztof – Narrator Benoit Mariusz – Maester Pycelle – Khal Drogo Bondyra Piotr – Robb Stark Braciak Jacek – Tyrion Lannister Bychawska Pola – Arya Stark Dereszowska Anna – Lysa Stark Dracz Krzysztof – Lord Varys Dziędziel Marian – Król Robert Baratheon Garlicki Łukasz – Renly Baratheon Gonera Robert – Jorah Mormont Juchniewicz Marcin – Sandor Clegane Kuduk Dorota – Daenerys Targaryen Kulec Damian – Jon Snow Kulesza Agata – Catelyn Stark Łotocki Lech - Selmy Baratheon Mohr Rafał – Littlefinger Musiał Maciej – Joffrey Baratheon Orzechowski Sławomir – Lord Dowódca Mormont Pławiak Filip – Viserys Targaryen Seweryn Maria – Cersei Lannister Simlat Łukasz - Jaime Lannister Więckiewicz Robert – Eddard Stark Wojciechowski Mariusz – Tywin Lannister i inni.

Kup książkę Gra o tron . Audiobook

Opinie o książce - Gra o tron . Audiobook

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2016-08-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 w 2016, Audiobook,
Całkiem udany początek przygody z cyklem "pieśni lodu i ognia" dobrze zrealizowana strona techniczna, trafnie dodana obsada, jak dla mnie zbyt mało trzymało mnie w napięciu