Autor Metra 2033 w Polsce

Autor: slk
News - Autor Metra 2033 w Polsce

24 lutego, na rynku polskim ukaże się bestsellerowa książka "Metro 2033". Prawa autorskie sprzedane zostały do 20 krajów (są wśród nich: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja ...), na jej podstawie powstała gra komputerowa (ukaże się 19 marca), planowana jest już ekranizacja powieści.

Wszystkich, którzy chcieliby się spotkać z autorem zapraszamy 25 lutego (czwartek) o godz. 18.00 do salonu Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa)

"Metro 2033" to znakomity thriller science-fiction. Powstał on pod wpływem przemyśleń Autora na temat życia na Ziemi po globalnej katastrofie nuklearnej. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych ...

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje