Bezsensownik

czyli nazywanie rzeczy po imieniu

361.
Notatkę dodano:2011-08-02 22:39:47

Pierwszy pełny dzień pobytu w Lesku upływa nam pod znakiem pogody bardzo udanej, chociaż nieco zmiennej. Prawie cały czas słońce bardzo mocno grzeje, ale zdarza się, że - dosłownie znikąd, zupełnie nagle - pojawia się czarna chmura i poczyna lać.

Kiedy w jakimś mieście żyjesz przez cały rok, zmiany otoczenia wydają się zupełnie niezauważalne. My do Leska przyjeżdżamy na kilka tygodni już któryś rok z rzędu. I zauważyliśmy, jak bardzo miasteczko to się zmieniło - kolejne budynki zostały pięknie wyremontowane, porządnie zabrano się do renowacji zamku, kilka szyldów zniknęło, a w zamian pojawiły się zupełnie nowe. Gdyby stało się coś niespodziewanego i gdybyśmy któregoś roku tutaj nie przyjechali, później moglibyśmy zupełnie nie poznać naszego ukochanego Leska - tak mocno prawdopodobnie by się zmieniło.

I - co bardzo rzadkie dzisiaj - zdecydowanie byłaby to zmiana na lepsze.

cbec66930c451eb918533e5b6ed86e90.jpeg

Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


362.
Notatkę dodano:2011-08-01 22:29:58
Bezpiecznie i bez większych problemów dotarliśmy wreszcie do Leska.Pogoda jak na razie wzięła i się wściekła - tzn. na przemian pada albo bardzo nieśmiało zza chmur wychodzi słońce. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Nasz ukochany Zamek ulokował nas tym razem w fantastycznym dwupokojowym apartamencie. Myślę, że nawet w złą pogodę nie będziemy się tu przesadnie nudzić. Pozdrawiamy z Leska, Magda i Sławek.

Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


363.
Notatkę dodano:2011-07-31 23:51:11

Co tu dużo mówić: do początku urlopu zostało 5 godzin, 55 minut. Które w większej części Sławek poświęci na spanie. Z Magdą spotkamy się po 13:00, już w Lesku. Nareszcie.

 

Wczoraj, po godzinnym kryzysie, jednak zdecydowałem się przycisnąć sprawę i przygotować do publikacji e-magazyn o książkach "Czytam" - pierwsze wakacyjne wydanie. Dziś jest już w księgarniach e-bookowych. Zapraszam na www.magazynczytam.pl


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


364.
Notatkę dodano:2011-07-30 23:37:03

... że wcześniej jeszcze czeka mnie skład "Czytam" - jak zwykle, w trybie blitzkrieg. Na razie większość tekstów została zredagowana, po całym dniu nadrabiania zaległości i robienia porządków z mniej lub bardziej bieżącymi sprawami w biurze. Będzie co zamieszczać w "Publicystyce" podczas mojej nieobecności, być może uda się Wojtkowi wprowadzić parę przygotowanych wspólnie nowości. 

 

Przy okazji: wszystkim, którzy piszą o literaturze, przypominam, że ruszyła kolejna edycja naszego konkursu na Literacki Blog Roku - KLIK! A wszystkich, których żywo interesuje tematyka ślubna, gorąco zapraszam na Weddblog - KLIK! Magda przygotowała dla Was materiał specjalny, dotyczący... obrączek! Gorąco polecam. 


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


365.
Notatkę dodano:2011-07-30 23:32:30

No i nie, nie udało się, bardzo mi przykro. Nie zdążyłem, net siadł w kluczowym momencie, a nie miałem już siły, by tworzyć specjalną sieć WiFi za pomocą GalaxyTaba, żeby później do niej po kolei podłączać wszystkie urządzenia. Zastrajkowałem. Za to piętnastominutowa przebieżka zaowocowała bardzo dobrym wynikiem i bardzo nadwerężonymi kolanami. Jednak rytm treningowy został utrzymany. 

 

Już w poniedziałek dojeżdżam do Magdy do Leska. Już w poniedziałek zaczyna się urlop. Rzecz w tym, że wcześniej jeszcze...


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


366.
Notatkę dodano:2011-07-28 23:55:32

Magda nadal na wyjeździe, co sprawia, że nawet gdy wracam z pracy, to i tak... siedzę przy pracy. Staram się wszystko przygotować na urlop, wyjazd, by potem nie musieć myśleć o pracy czy zajmować się sprawami z nią związanymi. Tymczasem udało nam się zmienić górne menu wortalu, a trwają prace nad specjalnym paskiem wyszukiwania oraz dodatkowymi opcjami związanymi z logowaniem. W najbliższych tygodniach szykuje nam się tu mała rewolucja.

 

Na rok przed ślubem, po wielu dniach pluchy i "lipcopada", w końcu pogoda dopisała. Oby zwiastowało to naprawdę dobrze na 28 lipca 2012 roku.  


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


367.
Notatkę dodano:2011-07-27 22:50:30

Za rok o tej porze... Za rok o tej porze będziemy już bardzo nerwowi. Za rok o tej porze będziemy obchodzili 27 urodziny Sławka, który zresztą jest autorem tego wpisu (Magda nadal bierze udział w IDM w Starej Wsi, ucząc rysunku i bawiąc się na koncertach). Za rok o tej porze będziemy odliczać nie 367 dni, nawet nie 367 godzin. Za rok o tej porze będziemy u progu czegoś zupełnie nowego, czegoś zupełnie innego. Za rok trudno powiedzieć, czy będziemy w stanie napisać tu chociaż słowo. Za rok znowu nie weźmiemy udziału w Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego ani nie pojedziemy do Wrocławia na Nowe Horyzonty. Właściwie trudno powiedzieć, jak będzie za rok.

 

Pewien jestem tylko, że będzie inaczej. Zupełnie inaczej...

 

PS Z tego miejsca najgoręcej dziękuję za wszystkie, spodziewane i niespodziewane, gorące życzenia. 


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


368.
Notatkę dodano:2011-07-26 21:46:50

Allo, allo - tu Nocny Jastrząb... Czyli w pierwszy dzień Magdowego prowadzenia warsztatów w Starej Wsi do jej blogu dorwał się Sławek. Wygląda na to, że z braku Internetu u jezuitów przez kilka dni będziecie musieli znosić moje tutaj smutki. Z Leska, dokąd dotrzemy już w poniedziałek, 1 sierpnia, Magda ze Starej Wsi, ja - z Bytomia, postaramy się "nadawać" wspólnie.

 

Tymczasem Magda szczęśliwie i bezpiecznie dotarła do celu i wraz z rodziną spokojnie się rozlokowała. Czas pracy jeszcze nie nadszedł, więc każdy oddał się swoim zajęciom. Moja narzeczona przygotowała dla Was nowy wpis na ślubnym blogu - zapraszam do jego lektury TUTAJ! Wydaje się - szczególnie w obliczu paskudnej pogody za oknem - wyjątkowo trafny. Z niepokojem czekam na 28 lipca, by przekonać się, jaką pogodę na przyszły rok zwiastuje nam tegoroczna aura. Tak czy siak - to będzie piękny dzień, którego żadne z nas nie może się już doczekać. 


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


369.
Notatkę dodano:2011-07-25 21:27:31

Pozytywnych wieści tego dnia jest kilka. Weterynarz zdjął w końcu Kenii szwy, gdyż rana po operacji zagoiła się dobrze. W dodatku guz oddany do badań histopatologicznych okazał się niezłośliwy. Keniutka wraca zatem do zdrowia!

Dzisiaj znowu zaproszę Was do odwiedzenia weddbloga. Tym razem notka z zupełnie innej beczki. Przekonajcie się sami:

http://weddblog.pl/2011/07/25/uwieczniamy/

Jutro wyjeżdżam do Starej Wsi (koło Rzeszowa). Będę tam przez kilka dni prowadziła warsztaty plastyczne. Pierwszego sierpnia jednak zaczynam zasłużony urlop. Mogę mieć zatem problemy z łącznością internetową. Będę sie jednak starała w miarę możliwości dodawać notki na bieżąco. Jeśli się to nie uda - z góry Was przepraszam.

To tyle. Do zobaczenia!

PS Odwiedzajcie weddblog.pl

 


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


370.
Notatkę dodano:2011-07-24 20:46:01

Weddblog.pl wzbogacił się dzisiaj o kolejną notkę. Chcecie przejrzeć? Zapraszam!

http://weddblog.pl/2011/07/24/zespol-vs-dj/

 


Brak komentarzy

-------------------------------------------------------------------


Wątki:

Licznik

Odsłon: 697141
Osób: 681807

Mój ślubny blog:

www.weddblog.pl
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017