Lily
Words, piano and dreams... Better Life

logo

Początek
Notatkę dodano:2011-12-07 17:38:08

No więc zacznijmy od tego, że jestem. Głupie to rozpoczącie ale chwilowo nie stać mnie na lepsze. Zdań nie powinno się zaczynać od "więc"  ale to też mnie w obecnej chwili nie obchodzi.

Ale, ale ale... Powtórzenia, tak wiem. Wiem też o moim kiepskim stylu, okropnej interpunkcji oraz fatalnych błędach najróżniejszych rodzajów.  Mimo to piszę. Pisze kiedy mam na to ochotę lub pomysłb bo przecież w pisaniu nie chodzi o ciągłe zastanawianie się nad błędami, tylko na zgrabnej zabawie słowami. 

Kocham słowa.

Kocham ich smaki, znaczenia i intencje, które za sobą niosą. Przypominają mi muzykę. Pojedyncze nuty łączone w takty. Te takty tworzą całą piosenkę, historie, o której jakości będzie decydować talent autora. Oczywiście sam talent nie wystarczy - w pisanie trzeba też włożyć wiarę i miłość.

Wiem, że nie mam tego talentu. Ale uwielbiam czytać, pisać, tworzyć. Robię to i będę robić dalej dla samej siebie. 

 

A tak powracając do rozpoczęcia ( jakoś wyleciało mi z głowy ) to mogę powiedzieć tylko troszeczkę: jestem, byłam i będę. Żyję i szukam celu, z powodu którego dostałam własne ciało i możliwość nazywania się człowiekiem.

 

Love you people ~~<3

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
aobXpRVaNx:
Thanks for the great info dog I owe you biggtiy.
uthApWsLONIjGcIYyA:
Wszystko jest ktwseia wyobrazni plastycznej:)Dlatego poczekajmy na Lemoniadowego (patrz koment dla Zolwia).Moze wtedy uda nam sie przekonac pare osob.:)

Wątki:

Hermina(1)

Moi przyjaciele

JuliaH

Moje linki

na blogspocie

Licznik

Odsłon: 61784
Osób: 61490