reklama

5 sezon „Chyłki” od listopada na Player.pl 

Data: 2021-08-27 11:52:16 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Najnowszy sezon serialu Chyłka – Chyłka: Oskarżenie zadebiutuje w listopadzie na platformie streamingowej grupy TVN Discovery. To kolejna adaptacja powieści Remigiusza Mroza. 

Obrazek w treściFot. Agnieszka K. Jurek / TVN

Joanna Chyłka powróci w najnowszym 5 sezonie serialu opartego na cyklu thrillerów prawniczych Remigiusza Mroza. Tym razem w formie telewizyjnej produkcji zobaczymy Oskarżenie, czyli szóstą książkę z cyklu o Joannie Chyłce. 

Chyłka – Oskarżenie – o czym będzie nowy sezon Chyłki? 

W Oskarżeniu Joanna Chyłka otrzymuje tajemniczy list od żony Tadeusza Tesarewicza, dawnego opozycjonisty, który przed laty został skazany za seryjne zabójstwa pod Warszawą. W swojej wiadomości żona mordercy informuje prawniczkę, że jej mąż jest niewinny – i ma teraz na to dowody. 

Może zainteresować cię również...

Chociaż Chyłka początkowo nie chce rozgrzebywać starej sprawy, szybko zmienia zdanie, gdy okazuje się, że jej potencjalna zleceniodawczyni zostaje zamordowana. Tymczasem na jaw wychodzi, że materiał DNA jednej z ofiar mordercy zostaje odnaleziony także w innym miejscu, co rzuca na sprawę zupełnie nowe światło. Do zajęcia się sprawą determinuje prawniczkę także fakt, że wszystko to wydaje się w pewien sposób powiązane z jej aplikantem – Kordianem Oryńskim. 

Chyłka – Oskarżenie – premiera serialu w listopadzie 

Pod koniec marca swój finał miał czwarty sezon serialu – Chyłka – Inwigilacja, który pozostawił w widzach sporo wątpliwości. W ostatnim odcinku czwartego sezonu Joanna Chyłka planuje wyjechać z kraju, w samolocie otrzymuje jednak przejmującą wiadomość od Piotra Langera. Te wydarzenia powielały sceny, które pojawiły się w szóstej książce z cyklu o Chyłce Remigiusza Mroza i dawały spore nadzieje widzom na kolejny sezon. 

Teraz wiadomo już, że nie trzeba będzie długo czekać – Chyłka – Oskarżenie trafi na Player.pl już w listopadzie br. Można spodziewać się, że podobnie jak w przypadku premiery poprzednich sezonów, także i tym razem na samym początku udostępnione zostaną 2 odcinki Chyłki, a kolejne epizody prezentowane będą w kolejnych tygodniach.

Chyłka - Inwigilacja - kadr z serialuFot. Agnieszka K. Jurek / TVN

Chyłka – Oskarżenie – obsada 

Na ten moment nieznana jest jeszcze obsada nowego sezonu serialu. Z dużym prawdopodobieństwem na ekranach ponownie zobaczymy Magdalenę Cielecką, Filipa Pławiaka oraz Jakuba Gierszała, czyli odtwórców głównych ról. 

Może zainteresować cię również...

W nowym sezonie nie powinno zabraknąć także postaci Kormaka, Harry’ego McVaya czy Artura Żelaznego. Możliwe, że widzowie spotkają się ponownie z prokuratorem Olgierdem Paderewskim. Nie wiadomo, kto wcieli się natomiast w rolę Tadeusza Tesarewicza oraz jego żony. 

Chyłka – Oskarżenie – książka 

Oskarżenie to szósty tom z cyklu o Joannie Chyłce, który stworzony został przez Remigiusza Mroza. Książka swoją premierę miała we wrześniu 2017 roku. Do tej pory w ramach cyklu ukazało się trzynaście książek opowiadających o losach warszawskiej adwokatki. 

Oprócz serii o Chyłce, Remigiusz Mróz regularnie publikuje także inne książki. W ostatnim czasie swoją premierę miała powieść Wybaczam ci. Mróz jest także autorem kryminałów o Komisarzu Forście, cyklu o Sewerynie Zaorskim czy trylogii political-fiction W kręgach władzy

Książkę Oskarżenie kupić można w popularnych księgarniach: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Oskarżenie
Remigiusz Mróz3
Okładka książki - Oskarżenie

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje