Święta, święta i po świętach
Notatkę dodano:2010-02-01 21:49:08
  • Dec. 31st, 2009 at 2:04 AM

Miałam napisać już jakiś czas temu, ale spędzam święta w odciętej od świata wiosce na Syberii, gdzie o dostęp do Internetu nie łatwo. Biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności, jest całkiem miło. Na tyle, na ile rzecz jasna można oczekiwać. Piję aromatyczną herbatę z rumem, próbuję zrozumieć Hegla i obserwuję tygrysy.
Pod choinką znalazłam naprawdę niezłe prezenty - laptopa, nową komórkę oraz książki moich ulubionych autorów (Murakami, Zafon). Najchętniej od razu wzięłabym się za czytanie, ale muszę najpierw skończyć "Gorączkę Latynoamerykańską" Domosławskiego.
Prace domowe ciągle czekają na odrobienie - muszę napisać esej na systemy polityczne, przygotować prezentację o przestępczości zorganizowanej w Ameryce Łacińskiej i rozwiązać zadania z hiszpańskiego. Jutro się za to wezmę. Tak wiem, to Sylwester, ale ja na prawdę nie planuję niczego specjalnego. Może po północy wpadnie Alex i wypijemy razem szampana.
Zobaczymy.
Poza tym ciągle zastanawiam się nad tym wyjazdem do Niemiec. Byłam zdecydowana jechać, ale teraz ogarnęły mnie wątpliwości i sama już nie wiem. Gdybym została, wszystko byłoby o wiele prostsze, ale...

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)
XKzywAUKQklW:
Smack-dab what I was lokoing for-ty!

Wątki:

Moje ostatnie wiersze

Licznik

Odsłon: 57089
Osób: 52543
Blog granice.pl. Ta strona jest nieoderwalna częścią serwisu www.granice.pl właściciela firmy W&w. 2008-2017