Bestsellery w Biedronce za mniej niż 10 zł. Lipińska, Mróz, Miłoszewski

Data: 2020-01-20 10:20:27 Autor: pobarski

Jeśli lubicie kupować książki w niskich cenach, nie możecie przegapić tej okazji w popularnych supermarketach. Bestsellerowe tytuły, m.in. Jak Zawsze czy Kobieta w oknie za mniej niż 10 złotych trafiły właśnie do Biedronek.

Obrazek w treścifot. materiały prasowe / (c)2019 kubaceran.com

Jeśli nie przeszkadzają Wam wydania kieszonkowe, to warto dziś wybrać się do sklepów sieci Biedronka. W ofercie supermarketów pojawiły się bowiem nowe propozycje książkowe – część z nich kupić można za mniej niż 10 złotych.

Kilkadziesiąt bestsellerowych tytułów różnych wydawców kupić można w sieci sklepów biedronka od 20 stycznia 2020 roku.

Wśród wydań kieszonkowych znajdziemy między innymi:

365 dni Blanki Lipińskiej – erotyczna historia Polki, Laury Biel, która zostaje porwana przez sycylijskiego dona. Mafioso proponuje zaś swojej ofierze układ: dziewczyna ma 365 dni na pokochanie go, po tym czasie będzie mogła odejść.

Czytaj także: „365 dni” międzynarodowym sukcesem? Fanki z całego świata domagają się filmu

Listy zza grobu Remigiusza Mroza – w pierwszej powieści z nowej serii bestsellerowego opolskiego pisarza przedstawione zostają losy Seweryna Zaorskiego, który po latach wraca w rodzinne strony. Ze względu na wykonywany zawód, patomorfolog już od samego początku zostaje uwikłany w lokalne zbrodnie. Niebawem okaże się, że jego w niespodziewany sposób powróci.

Moje serce w dwóch światach Jojo Moyes – to już trzeci tom przygód Lou, zabawnej młodej kobiety, która w przed laty (Zanim się pojawiłeś) zakochała się w niepełnosprawnym Willu Taylorze. Swoją decyzją Will jednak złamał dziewczynie serce, a ta – pomimo upływających lat – nadal układa swoje życie osobiste, przezywając dawną stratę.

Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów Izy Komendołowicz – to szokująca propozycja dla osób o mocnych nerwach, która ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. w 2018 roku. W tej pozycji autorka przybliża czytelnikom sytuacje z gabinetów ginekologicznych, przedstawiające je za pomocą wywiadów z lekarzami i samymi pacjentami.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza. „Głosy z zaświatów" to kontynuacja „Listów zza grobu"

Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego – to obyczajowa propozycja znanego do tej pory z kryminałów i thrillerów prawniczych polskiego autora. W nowej książce Miłoszewski opisał losy starego małżeństwa, Ludwika i Grażyny, którzy niespodziewanie… przenoszą się do lat swojej młodości. Jednak przestrzeń, do której przenoszą się w czasie, odbiega od tego, co zapamiętali z czasów gierkowskich.

Oprócz powyższych tytułów w ofercie pojawią się także: Kobieta w oknie, Ja, Anielica, Kółko się pani urwało, Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia, Nie pozwól mu odejść, Siostry Jutrzenki. Nić Arachny, Przylądek w wichrów. Róża wiatrów, Kastor. Bezlitosna siła tom 1, Wada, Razem będzie lepiej, Zamek Beauchamp Hall, Nasze małe kłamstwa, Serce w obłokach, Poetka i książę, Dworek w miłosnej, Łączniczki. Powstania z Powstania Warszawskiego, Ostrożnie z miłością, Wszystkie nasze tajemnice, W promieniach szczęścia, Dobre uczynki, Szept syberyjskiego wiatru, Zagubiona miłość, Wierność jest trudna, Rzeźnik, Trzydziesta pierwsza, Zbrodnia w wielkim mieście, Ten dzień, Koniec i początek, Podejdź bliżej, Serce w skowronkach, Rachunek za szczęście, czyli caffe latte, Sezon za szczęście, Idealne kłamstwo, Siostry, jedyne dziecko, Punkt zwrotny, Tylko niewinni, Inna, Rodzina, Cicha noc, Nie odpisuj, Lato wśród wydm, Druga strona, Klątwa, Randka, Srebrna zatoka, Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya. Oczami Christina, Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya. Oczami Christina.

Oprócz tego w poniedziałek w Biedronce pojawia się także aktywizujące książeczki dla najmłodszych w cenie 5,99 za egzemplarz oraz powieści młodzieżowe w standardowych wydaniach w cenach do 27,99 zł.

Biedronka od paru lat posiada w swojej ofercie stały segment z literaturą. W ostatnich latach według danych biedronki, sieć rocznie miała sprzedawać około 12 milionów egzemplarzy książek. Więcej możecie przeczytać w naszym artykule: Książki do kosza? O sprzedaży książek w marketach.

Czytacie książki w kieszonkowych wydaniach? Robicie zakupy książkowe w supermarketach?

 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.